2017Вівторок, 22 серпня 2017

Українська пісня єднає

Рейтинг користувача:  / 0

 

22 серпня напередодні свята Дня незалежності України у рамках соціальної ініціативи «Візит розради» відбулася чергова зустріч  працівники ОУНБ ім. О.Гмирьова з підопічними Центру денного перебування людей похилого віку та інвалідів Міського територіального центру соціального обслуговування.

Під час літературно-музичного заходу «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» бібліотекарі декламували поетичні рядки, знайомили присутніх з історію творів, що стали  пісенними символами країни, демонстрували відеоролики із записами відомих українських пісень на поетичні твори Т. Шевченка, І. Франка,  А. Малишка, В. Симоненка, В. Івасюка.

Учасники зустрічі заходу дізналися багато нового про державні символи та дійшли висновку, що дуже важливо шанобливо ставитися до спільних цінностей українського народу, до оточуючих, любити свою Батьківщину, вміти переборювати труднощі. На завершення підопічні Центру ділилися спогадами та співали улюблені пісні.

Read more

До уваги користувачів!

Рейтинг користувача:  / 0

 

До уваги користувачів!

23 серпня бібліотека працює з 10.00 до 18.00

24 серпня – вихідний день

25 серпня – з 10.00 до 18.00

Read more

Круглий стіл «Громадська діяльність – ключ до побудови громадянського суспільства»

Рейтинг користувача:  / 0

 

22 серпня у бібліотеці до Дня незалежності України за ініціативи Миколаївського осередку Ліги студентів «Асоціації працівників України» відбулося засідання «круглого стіл» на тему «Громадська діяльність – ключ до побудови громадянського суспільства». Участь у заході взяли представники молодіжних громадських організацій, активна молодь та користувачі бібліотеки.

З вітальним словом до учасників звернулася студентський мер Миколаєва Тетяна Пустовойтенко, яка зазначила, що даний захід є вдалим «майданчиком» для подальшої активності молоді у спільних заходах щодо розвитку громадянського суспільства.

У своїй доповіді заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації, начальник Управління державної реєстрації Георгій Решетілов зупинився на діяльності та взаємодії управління юстиції з громадськими організаціями та об’єднаннями.

 Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради Олег Соколик зауважив, що на заході зібралися молоді люди, які готові розвивати громадянське суспільство, не бояться відповідальності, активні та цілеспрямовані.

К.ю.н., доцент, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області Олена Каплій відмітила позитивним моментом те, що останнім часом активізувалася діяльність інститутів громадянського суспільства у різних сферах життя.

Учасники «круглого столу» активно долучалися до виступів, обмінювалися досвідом та висловлювали пропозиції щодо підвищення ролі громадянського суспільства у різних сферах діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, зокрема щодо впровадження реформ, на підтримку ініціативи громадськості, а також з метою налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади, органів місцевого самоврядування з організаціями громадянського суспільства.

Read more

Четвер, 17 серпня 2017

Працівники Мобільної бібліотеки провели для гостей майстер-клас «Де лікують книжки?»

Рейтинг користувача:  / 0

 

17 серпня співробітники відділу зберігання та реставрації фонду провели для відвідувачів відкритої Мобільної бібліотеки майстер-клас «Де лікують книжки?». Гості заходу дізналися про історію та сучасний стан переплетення книг, ознайомилися з цікавими фактами про світ оправи,  долучилися до професійних секретів палітурної справи, а також відповідали на запитання, як потрібно правильно користуватися книгою.

Крім того, кожен з присутніх мав змогу своїми руками виготовити блокнот з обкладинкою.

До уваги відвідувачів було представлено книжкову виставку із зразками палітурного мистецтва.

Read more

До Дня незалежності України відбулася респект - зустріч «Твої ровесники, державо»

Рейтинг користувача:  / 0

 

17 серпня у бібліотеці до Дня незалежності України  відбулася респект - зустріч «Твої ровесники, державо». На зустріч були запрошені молоді, успішні та амбітні миколаївці, що досягли успіху у різних галузях знань та які є ровесниками державного свята незалежності: Соколик Олег – начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради, Колос Алла – дизайнер-практик, викладач Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв, Окунева Оксана і Бірюк Тамара – майстри спорту міжнародного класу в стрибках у висоту та Кутюхіна Валерія – начальник відділу «Очаківське бюро правової допомоги».

Начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради О. Соколик поділився з гостями своєю мрією дитинства – держслужбовець мріяв стати професійним футболістом. Сьогодні Олег грає у футбольній команді у вільний час та активно відпочиває. Також очільник молодіжної політики відмітив, що постійно навчається та вдосконалює знання, а у людях цінує пунктуальність, доброту та організованість.

Своїми досягненнями у сфері дизайну поділилася член Спілки дизайнерів України, дизайнер-практик, викладач Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв Колос Алла, яка зазначила, що у дитинстві мріяла стати дизайнером одягу, але навчалася на дизайнера середовища. На сьогодні викладач розуміється на декількох видах дизайну та мріє відкрити власну студію, де могли б працювати випускники університету.

Майстри спорту міжнародного класу в стрибках у висоту Окунева Оксана і Бірюк Тамара розкрили свої секрети успіху та відповіли, що завдяки спорту Оксана отримала такі якості як пунктуальність, терпіння і завзятість, а Тамара стала більш самостійною та серйозною. У майбутньому дівчата бачать себе успішними тренерами та добрими мамами.   

Read more

Вівторок, 15 серпня 2017

Світ неймовірних захоплень.

Рейтинг користувача:  / 0

 

Захоплення – це те, чим людина любить і з радістю готова займатися у свій вільний час.

15 серпня під час хобі-інформ «Захоплення знаменитостей» відвідувачі бібліотеки в каштановому сквері переконалися у тому  наскільки хоббі урізноманітнює та покращує наше життя.

Користувачі дізналися про цікаві факти з життя  відомих особистостей та відповіли на запитання вікторини щодо захоплень українських і зарубіжних діячів культури, політиків та спортсменів.

Read more

Середа, 09 серпня 2017

Забуті книги бажають познайомитися

Рейтинг користувача:  / 0

 

9 серпня для відвідувачів Мобільної бібліотеки була проведена ностальгічна година цікавої книги «Забуті книги бажають познайомитися». Співробітники відділу документів з гуманітарних наук бібліотеки представили зворушливі твори, що колись розбурхували серця та душі читачів, змушували співпереживати їх улюбленим героям. Сьогодні для багатьох представників молодого покоління ближчими стають сучасні літературні персонажі, але так хочеться щоб вони познайомилися з тими героями книг, які багато років тому чарували їхніх батьків, бабусь та дідусів.

Перед гостями заходу відкрилися чарівні історії кохання Ральфа де Брікассара та Меггі Клірі з роману «Ті, що співають у терні» австралійської письменниці Колін Маккалоу, а також Марічки та Івана з повісті відомого класика української літератури Михайло Коцюбинського. Дитяча аудиторія із захопленням познайомилася з творами авторів, які вчили бути чесними, добрими, порядними людьми. Діти з зацікавленням слухали розповіді про книгу Гаврила Троєпольського «Білий Бім Чорне вухо», а після ознайомлення з пригодницьким романом Жюля Верна «Навколо світу за вісімдесят днів» у них взагалі виникло бажання мандрувати світом.

Завдяки виставці «Чарівність забутих книг», на якій були представлені літературні родзинки, що були перевірені часом, присутні згадали свої улюблені твори. Наприкінці заходу учасники отримали невеличкі буклети з корисними порадами відомої фінської письменниці Туве Янссон – авторки книг про мумій-тролей, якій в цей день виповнилося б 103 роки.

 

Read more

Вівторок, 08 серпня 2017

Працівники Мобільної бібліотеки провели для гостей пізнавальну годину «Птахи – окраса природи»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Птахи – це окраса нашої землі, співоча душа лісів, садів і гаїв. Про птахів складені чудові пісні та вірші, легенди і казки. Неможливо навіть уявити нашу землю без цих чудових створінь. Вони чарують нас розмаїттям свого оперення, гнучкістю поведінки та своїм різноголосим співом.

8 серпня співробітники відділу документів з економічних, технічних та природничих наук обласної бібліотеки провели для відвідувачів відкритої  Мобільної бібліотеки  пізнавальну годину на тему «Птахи – окраса природи».

Учасники заходу ознайомилися з цікавими фактами про пернатих друзів та дізналися про птахів з Червоної книги, яким загрожує повне або часткове зникнення. До уваги присутніх було представлено книжкову виставку «Різноманітний світ птахів».

Read more

П'ятниця, 04 серпня 2017

Пізнавальна година «Еволюція письма:від стилоса до … клавіатури»

Рейтинг користувача:  / 0

 

2 серпня під час пізнавальної години «Еволюція письма: від стилоса до … клавіатури», що відбулася у рамках роботи Відкритої мобільної бібліотеки, миколаївці познайомилися з історією виникнення письма, дізналися про перші чорнила, авторучки і друкарські машинки. Була розіграна вікторина на знання  почерку відомих людей:  Петра Першого, Сергія Єсеніна, Барака Обами, Елвіса Преслі та інших. Учасники заходу навчилися визначати, про що говорить їхній власний почерк та підпис, розкрили індивідуальні особливості свого характеру завдяки графології - науці, що вивчає почерк.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено