Понеділок, 08 жовтня 2012День фахівця для викладачів співу та хорового мистецтва дитячих музичних шкіл

Рейтинг користувача:  / 0

 4 жовтня у відділі документів з питань культури і мистецтв відбувся День фахівця для викладачів співу та хорового мистецтва дитячих музичних шкіл. Основною темою спілкування були можливості сучасної бібліотеки в інформаційному забезпеченні фахівців у галузі викладання музичного мистецтва. Бібліотекарі запропонували викладачам огляди нової методичної літератури з актуальних питань виконавського мистецтва, нової нотної літератури та журналів музичної тематики. Особливу увагу в огляді публікацій у професійній пресі бібліотекарі приділили статтям щодо аналізу нових технологій та інновацій у викладанні співу та хорового мистецтва.

Можливості сучасної бібліотеки не обмежені тільки використанням друкованої продукції. ОУНБ ім. О.Гмирьова надає своїм користувачам доступ до унікальних електронних баз даних. Співробітники ДКМ розповіли про ресурси та правила використання бази e-library, електронних баз даних відділу. 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено