Опитування

Книжки яких українських видавництв ви хотіли б бачити на полицях нашої бібліотеки!

«Видавництво Старого Лева» - 28.2%
«Фоліо» - 9.2%
«Центр учбової літератури» - 3.5%
«КМ Академiя» - 2.1%
«Вища школа» - 2.1%
«Дух і літера» - 2.8%
«Юрiнком інтep» - 3.5%
«Самміт-Книга» - 4.9%
«Кальварія» - 3.5%
«Навчальна книга «Богдан» - 2.1%
«Видавництво Ліра-К» - 5.6%
«Право» - 12%
Інших видавництв, які не увійшли в перелік - 20.4%

Total votes: 142

Події

Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

Календар

<< < січня 2020 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
511
594
511
11366
1206499

Зараз на сайті

На сайті 424 гостей та немає учасниківЗапрошуємо до клубу української мови!

Рейтинг користувача:  / 0

Відповідно до реалізації «Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова – успішна держава» в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці за підтримки Миколаївського міжрайонного осередку «Просвіта ім. Миколи Аркаса» розпочинає роботу розмовний клуб української мови «СловоТворення».

Запрошуємо стати членами клубу усіх, хто бажає засвоїти основні норми сучасної літературної української мови та оволодіти навичками риторики під час навчальних, інтерактивних і соціокультурних заходів.

Засідання відбуватимуться першого та третього вівторка щомісяця.

Перша зустріч відбудеться 21 січня о 16.00 у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці  (вул. Московська, 9). Вхід вільний

Довідки за тел.: (0512) 37 34 74.

Секрет її успіху»

Рейтинг користувача:  / 0

19 січня в Інформаційно-ресурсному центрі міжнародного партнерства доМіжнародного дня освіти відбулася Q&A session із ученицею Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки, учасницею Всеукраїнського етапу олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії Наук Юлією Золотарьовою під назвою «Секрет її успіху».

Юлія розповіла учасникам заходу про своюучасть у міжнародній хіміко-біологічній школі, шлях відбору і географію учасниківта відвідання провідного біохімічного інституту Європи – Інституту імені Френсіса Кріка – влітку 2019 р.

Гостя поділилася спогадами про наукові лекції англійською мовою, яківідвідали учасники, екскурсії по новітніх лабораторіях і виставках. Також вона розповіла, як учасники проходили інтерактивний квест «Escape the lab with CRUK Discovery Lab» та як проводили вільний час. Все це було неоціненним досвідом, оскільки дало змогу побачити професійну роботу провідних європейських спеціалістів.

Наприкінцізустрічі Юлія відповіла на запитання аудиторії та порадила всім, а особливо молоді, не боятися труднощів та брати участь у різних проектах.

Презентація наукової монографії «Молдавани Миколаївщини в єдиній родині українців: погляд крізь роки»

Рейтинг користувача:  / 1

23 грудня у бібліотеці відбулася презентація наукової монографії доцента, доктора історичних наук М.М. Зеркаля «Молдавани Миколаївщини в єдиній родині українців: погляд крізь роки». Організаторами заходу стали управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Рада національних товариств Миколаївської області та обласна універсальна наукова бібліотека.

На заході були присутні представники громадських організацій, історики, краєзнавці, працівники бібліотек та усі, хто цікавиться минулим рідного краю та досліджує історію Миколаївської області.

З доповідями виступили голова Ради Національних товариств Миколаївської області Л. С.-М. Каймаразова, головний спеціаліст відділу у справах національностей та релігій управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, кандидат історичних наук А. В. Шостак, автор книги М. М. Зеркаль, рецензент книги – доктор історичних наук Ю. В. Котляр, представники молдавської спільноти, у тому числі голова творчої спілки «Миколаївський обласний осередок Національної спілки майстрів народного мистецтва України» Л. О. Лістунова. Вони наголосили на необхідності створення молдавської спільноти у Миколаївському регіоні, подальшого вивчення теми етнічних меншин, нових історичних досліджень з історії краю.

Присутні послухали чудові молдавські мелодії,  переглянули відеоряд рідкісних фотографій. До уваги учасників була підготовлена книжкова виставка «Миколаївщина: етнокультурна мозаїка» з фонду обласної універсальної наукової бібліотеки.

У бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» знову зібралися учасниці Жіночого кар’єрного клуб

Рейтинг користувача:  / 0

19 січня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» знову зібралися учасниці Жіночого кар’єрного клубу.

Цього разу учасниці за допомогою фасилітаторки Зої Кучерової обговорювали першу звичку «Будьте нестримною» за книгою Ранії Андерсон «Мене не спинити. Шість звичок жінок у країнах, що розвиваються».

Учасниці згадували гендерні упередження та стереотипи, направлені проти жінок, обговорили різноманітні випробовування, які постають , коли жінка веде справи у країнах, що розвиваються, а також висловилися, як позбутися перешкод на шляху досягнення цілей тощо.

Окрім того, присутні поділилися своїм життєвим, професійним досвідом у тому, що їм допомагає чи заважає бути нестримними та спробували розібрати ці приклади під керівництвом фасилітатора.

Наприкінці зустрічі учасниці дійшли висновку, що треба вірити у себе, в те, ким в є та пам'ятати, що в середині у кожної жінки є щось більше за перешкоди.

ЗВІТ ПО СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ УНІВЕРСАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ НА 2016-2020 рр. (науково-дослідна та науково-методична діяльність бібліотеки)

Рейтинг користувача:  / 0

Дана публікація є продовженням звіту по Стратегії розвитку Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки на 2016 – 2020 рр. Другою ціллю даного документу було визначено, що Миколаївська ОУНБ – заклад, який займається науковою діяльністю. Основними етапами реалізації цієї цілі стали: здійснення науково-дослідної та науково-методичної діяльності.

 

На етапі здійснення науково-дослідної діяльності були виконані наступні процеси:

- організація та проведення наукових досліджень, у т. ч. історичних з метою розробки теоретичних і практичних питань бібліотечної справи, книгознавства, бібліотечного краєзнавства. Протягом 2016 – 2019 рр. наукова бібліотека взяла участь у трьох всеукраїнських дослідженнях, організованих Національною бібліотекою України ім. Ярослава Мудрого («Незадоволений читацький попит на вітчизняну книжкову продукцію у публічних бібліотеках України» (2016), «Кадрові ресурси публічних бібліотек України: стан та перспективи розвитку» (2017)) та Одеською національною науковою бібліотекою («Проблематика та стан науково-дослідної роботи бібліотек Південного регіону і визначення подальших перспектив розвитку» (2018)). Було організовано 3 обласних дослідження («Сучасний стан краєзнавчих фондів ЦБС Миколаївської області» (2016), «Бібліотеки у засобах масової комунікації. Газети» (2018), «Стан підвищення професійної кваліфікації бібліотечних працівників Миколаївської області» (2019)) та 3 локальних («Викладачі та студенти ВНЗ – користувачі ОУНБ» (2017), «Інформаційні потреби викладачів мистецтвознавчого циклу навчальних закладів міста» (2017), «Вивчення потреб навчальних та лікувальних закладів міста у медичній літературі» (2019));

- вивчення трьох комплексних тем наукових досліджень: «Бібліотечні фонди XVIII   початку XX ст.: вивчення і введення до наукового обігу»,  «Книгодрукування на Миколаївщині у ХІХ - ХХІ ст.», «Історія бібліотек Миколаївської області». Під час вивчення було опрацьовано більше 5 тис. документів, систематичний каталог видань ХІХ – поч. ХХ ст. поповнено 4115 новими записами. Результати досліджень були оприлюднені шляхом участі з доповідями у науково-практичних конференціях (19), публікацій у наукових виданнях (24), підготовки та видання бібліографічних покажчиків (6).

Тренінг для вчителів англійської мови у рамках реалізації освітнього проєкту «ВИ.Мова»

Рейтинг користувача:  / 0

18 січня на базі Інформаційно-ресурсного центру міжнародного партнерства відбувся тренінг для вчителів англійської мови Очаківського району та Олександрівської об’єднаної територіальної громади Вознесенського району Миколаївської області у рамках реалізації освітнього проєкту «ВИ.Мова». Даний проєкт допомагає вчителям та дітям в селах, смт та містах (до 100 тис. осіб) викладати та вивчати англійську через інноваційний підхід та позашкільну активність.

Захід був організований  координатором проєкту «ВИ.Мова», колишнім координатором випускників програми FLEX на півдні України Марією Донець.

Під час  тренінгу вчителі дізналися про можливості отримання постійної підтримки у вигляді планів уроків, шляхи мотивації себе та учнів, про teaching personnel та як це використовувати;  як складати плани уроків за методом 4Р, як викладати читання, щоб  зацікавити всіх учнів,  та багато іншого.

«Комп’ютер для початківця» та «Інтернет: освоюємо нові комунікаційні можливості»

Рейтинг користувача:  / 0

З 9 до 19 грудня в Регіональному тренінговому центрі у рамках Університету третього віку пройшли комп’ютерні курси «Основи комп’ютерних знань».

Курси були поділені на 2 блоки: «Комп’ютер для початківця», «Інтернет: освоюємо нові  комунікаційні можливості».

На тренінгах «учні за 50» ознайомилися з конфігурацією комп’ютера,  основами роботи в операційній системі «Windows 7», методикою роботи в мережі Інтернет.

Для людей поважного віку комп’ютер відкриває масу можливостей і може стати незамінним помічником у повсякденному житті. Заняття стали реальною допомогою нашим «курсантам», які завдяки вивченню «азбуки персонального комп’ютера» відкрили для себе нові інформаційні ресурси, розширили комунікаційні можливості та завели нові знайомства.

Зустріч з редакторами

Рейтинг користувача:  / 0

15 січня у рамках реалізації проекту «Медійна грамотність для людей поважного віку» у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулася зустріч з редакторами творчих програм «Українське радіо –Миколаїв»Світланою Вовк та Денисом Бобковим.

Під час заходу учасники дізналися про останні зміни, що відбулися у сфері розвитку українського радіо, специфіку роботи на радіо та телебаченні. Окремо гості розповіли про те, чому медіаграмотність є надзвичайно важливою і дали кілька порад щодо того, як уберегти себе від шахраїв.Денис та Світлана також розповілипро свою участь у Південному Медіа Форумі. Не обійшли увагоюгості і роботу над випусками радіопрограми «На всі 100» та телевізійної програми «Арт-простір.Наприкінці заходу Світлана та Денисвідповіли на ряд запитань аудиторії.

Майстер-клас «Калейдоскоп новорічних прикрас»

Рейтинг користувача:  / 0

19 грудня у творчій лабораторії «Mykolaiv FabLab» відбувся черговий майстер-клас для дорослих та дітей з використанням 3D-ручок за темою «Калейдоскоп новорічних прикрас».

Захід був приурочений до святкування Нового Року та Різдва.Учасники дізналися про правила користування 3D-ручками, вибрали пластик різного кольору та шаблони новорічних прикрас.

Діти та дорослі з користю провели час, намалювали багато різноманітних новорічних прикрас, зокрема ялинку, Діда Мороза, ялинкові прикраси тощо, які взяли із собою.

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено