Середа, 10 жовтня 2012Семінар для директорів бібліотек та керівників центрів «Вікно в Америку» за темою «Використання нових стратегій і технологій для розширення аудиторії»

Рейтинг користувача:  / 0

 

3-5 жовтня у м. Гурзуф відбувся семінар для директорів бібліотек та керівників центрів «Вікно в Америку» за темою «Використання нових стратегій і технологій для розширення аудиторії». Від Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова взяли участь заступник директора з наукової роботи Астапенко Т. С. та керівник інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Григор’єва О. Е.

Триденна програма була дуже насиченою та інформативною. Розглядалися такі важливі питання, як залучення нових користувачів (Д.Морроу, заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні), шлях електронної книги в бібліотеці (Т.Ярошенко, директор Бібліотеки Національного університету України «Києво-Могилянська академія»), досвід роботи з електронними рідерами (О.Гаращенко, директор Кіровоградської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д. І. Чижевського), волонтери в бібліотеці та успішна співпраця з ними з урахуванням культурних відмінностей (М. Кюрчевський, Корпус миру США, Директор проекту «Розвиток громад», К.Граф та Б.Уізер,  волонтери Корпусу Миру).

Read more

Засідання клубу "Поліглот"

Рейтинг користувача:  / 0

 

До переліку найцікавіших професій сьогодення можна без сумніву віднести професію перекладача. З давніх-давен вона була однією з найзапитуваніших. Переклад, як тоді, так і зараз, здійснює важливу соціальну функцію – робить можливим спілкування людей, які є носіями різних мов.Не багато інших видів діяльності відкривають людині такі фантастичні можливості: проникнення в культуру іншого народу, можливість побачити світ та розширити свої знання й уявлення про нього, знайомство з цікавими людьми та, нарешті, безцінний життєвий досвід. Та ніщо в цьому житті не дається задарма. Професія перекладача  вимагає  від фахівця максимального вкладання сил та постійного, нескінченного вдосконалення професійного рівня.

Read more

Спорт як стиль життя

Рейтинг користувача:  / 0

 
 

У динамічному русі нашого життя спорт відіграє важливу роль. Він є ефективним засобом фізичного виховання, має самостійне загальнокультурне, педагогічне, естетичне значення у розвитку нашої держави. 2012 рік оголошено Роком спорту та здорового способу життя в Україні. Відділ документів з гуманітарних наук презентує найкращі видання із спортивної тематики.
Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено