Вівторок, 09 липня 2013Платні послуги, що надаються у Миколаївській ОУНБ ім. О. Гмирьова

Рейтинг користувача:  / 0

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 12 грудня 2011 р. № 1271

Київ

 

Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності {Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ N 1131 (1131-2012-п) від 05.12.2012}

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

 1. Затвердити перелік платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності, що додається.

 2. Міністерству культури разом з Міністерством фінансів та Міністерством економічного розвитку і торгівлі затвердити порядок визначення вартості та надання платних послуг, зазначених у затвердженому цією постановою переліку.

 3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 5 червня 1997 р. N 534 ( 534-97-п ) «Про затвердження Переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури і мистецтв, заснованими на державній та комунальній формі власності» (Офіційний вісник України, 1997 р., число 23, с. 95). Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ Інд. 70 ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2011 р. N 1271 ПЕРЕЛІК платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності 1. Проведення вистав, театральних та музичних постановок, концертів, оперних і балетних спектаклів, інших постановок, виступи артистичних груп, труп, оркестрів та окремих артистів. Проведення концертів-презентацій, фестивалів, бенефісів, естрадних шоу, циркових вистав, демонстрація відео- і кінофільмів.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено