Календар

<< < січня 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
388
617
3153
18055
892823

Зараз на сайті

На сайті 408 гостей та немає учасників

Неділя, 03 січня 2016Освітній проект з підготовки фахівців

Рейтинг користувача:  / 0

 

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека імені О.Гмирьова та Миколаївський інститут професійного розвитку і освіти з січня 2016р. відкривають освітній проект з підготовки фахівців на кваліфікаційні рівні «Менеджер процесу промислової безпеки» і «Менеджер процесу електробезпеки та енергоефективності». Актуальність даного проекту пов'язана з необхідністю гармонізації трудової діяльності в умовах членства України в Євросоюзі і гарантуванням посилення інвестиційної привабливості підприємств різних технічних сфер. Одночасно встановлений перехід на європейські технічні регламенти в галузях економіки обумовлює обов'язкову наявність підвищеного рівня сертифікації відповідності якості персоналу.

Проект реалізується під патронатом і за безпосередньої участі Органу сертифікації персоналу Української Асоціації Якості (ОСП УАЯ), акредитованого Національним агентством з акредитації України (НААУ), яке має угоду з Європейською кооперацією з акредитації (ЕА) про взаємне визнання сертифікатів відповідності персоналу. Послідовність реалізації етапів проекту: подача заяви на отримання сертифіката потрібного кваліфікаційного рівня ОСП УАЯ; укладення договору на надання освітніх послуг; навчання за спеціальним курсом в обсязі 24 навчальних годин з вивченням сучасних особливостей нормативного, науково-технічного та регламентного забезпечення виробничих процесів; участь в особистому усному та письмовому іспиті, для проходження кожного з яких треба набрати не менше, ніж 60% можливих балів; підписання Кодексу професійної поведінки, який відповідає  нормам ОСП УАЯ, НААУ, ЕА. По завершенні проекту слухачі курсів отримують Свідоцтво про цільове навчання, та, у випадку успішного проходження іспитів, Сертифікат ОСП УАЯ і реєструються в реєстрі сертифікованих фахівців ОСП УАЯ. Така сертифікація є загальносвітовим підтвердженням компетентності фахівців з боку третьої незалежної сторони.

До участі у навчанні запрошуються перші особи та головні спеціалісти підприємств, організацій та установ, які мають відповідний керівний стаж не менше 4 років. Заняття проводяться У Регіональному тренінговому центрі бібліотеки з 14.00 до 17.00 на протязі трьох днів, а четвертий день – сертифікація. Початок занять по мірі комплектування груп.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено