Календар

<< < січня 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
94
508
1719
10337
692708

Зараз на сайті

На сайті 473 гостей та немає учасників

П'ятниця, 08 січня 2016Бібліотека «на долоні»

Рейтинг користувача:  / 0

 Світ книг таїть у собі багато цікавого і навіть чарівного. Одним з чудес книжкового світу безумовно є видання мініатюрного формату. Надруковані дрібним шрифтом з майстерно виконаними ілюстраціями до тексту, мініатюрні книги радують око читачів та стають предметом колекціонування як пам'ятники друкарського мистецтва.

У відділі науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями зберігається колекція книжок-маляток, що містить  близько 300 прим. Це зібрання постійно поповнюється. Серед видань, що останнім часом надійшли до колекції, є мініатюрні книжки, видані Харківським видавництвом «Фоліо» форматом 45х55 мм. Вони привертають увагу не тільки своїм розміром, але й гарним оформленням в єдиному стилі – усі мають тверді яскраві палітурки та відрізняються високою якістю поліграфічного виконання. У цих виданнях зібрані афоризми, цитати з літературних творів і кінофільмів, крилаті вирази, влучні вислови, прислів'я, приказки, присвячені певній тематиці: коханню, дружбі, здоров'ю, відносинам між дітьми та батьками. Низка книжок являє собою збірники кращих віршів окремих поетів, висловлювань видатних історичних осіб різних часів і народів. Особливий інтерес викликають книжечки, на сторінках яких містяться побажання до дня народження, серйозні та жартівливі вислови про людей окремих професій, зокрема лікаря, секретаря, програміста, бухгалтера та ін.

Ці видання зручні у користуванні та не поступаються книгам звичайного формату ні за зовнішнім виглядом, ні за інформаційним наповненням. Невеликий наклад робить їх бібліографічною рідкістю, адже створення таких книг вимагає високої майстерності від поліграфістів, що межує зі справжнім мистецтвом.

Read more

Шедеври любовної лірики

Рейтинг користувача:  / 0

 

До фонду бібліотеки надійшло подарункове видання «Любимым о любви», де зібрані кращі вірші про кохання російських поетів-класиків: О. Пушкіна, Ф. Тютчева, М. Лермонтова, А. Фета, М. Некрасова, О. Блока, В. Брюсова, М. Волошина. У своїх творах автори передали поетичною мовою дивний стан почуття любові до жінки. Ці ніжні, зворушливі вірші відомих поетів допоможуть відкрити своє серце коханим, попросити вибачення у моменти непорозумінь, виразити свої переживання, сумніви. Романтичні поезії доповнюються висловлюваннями про кохання великих особистостей світу різних епох.

Видання відрізняється високою якістю поліграфії та вишуканим художнім оформленням. Яскрава обкладинка книги прикрашена золотим тисненням та романтичними ілюстраціями. Поезії гармонійно доповнюються репродукціями картин видатних художників світу, портретами найкрасивіших жінок ХІХ ст. Кожна сторінка прикрашена витонченою рамкою з рослинним орнаментом. Чудове художнє оформлення книги робить її незвичайним зразком сучасного книжкового мистецтва.

Запрошуємо шанувальників поезії та любителів книги ознайомитися з новим виданням і насолодитися шедеврами любовної лірики у поєднанні з прекрасними творами образотворчого мистецтва.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено