Четвер, 21 січня 2016Засідання «круглого столу» за темою «З міліції – в поліцію: новації в українському законодавстві»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Минулий рік ознаменувався важливою подією для всього українського суспільства – прийняттям нового Закону про національну поліцію. Саме цьому було присвячено засідання «круглого столу» за темою «З міліції – в поліцію: новації в українському законодавстві», що відбулося 21 січня у відділі документів з гуманітарних наук. У заході, що пройшов у рамках роботи Університету правових знань, взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, студенти Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова та Чорноморського державного університету ім. Петра Могили.

До майбутніх правників звернувся начальник Головного територіального управляння юстиції у Миколаївській області Р.І. Вознюк, зазначивши важливість появи національної поліції як нової структури Міністерства внутрішніх спрів України. Начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів Головного територіального управління юстиції А.С. Ханін представив аудиторії переваги національної поліції України, її основні відмінності від міліції, надав пояснення щодо можливостей вступу до поліції. Студенти дізналися про завдання, регламент дій співробітників поліції, тривалість перехідного періоду з міліції в поліцію.

Наприкінці зустрічі учасники ознайомилися з виставкою літератури «Поліція України: коментуємо закон» з фонду бібліотеки.

 

Read more

У бібліотеці відзначили День Соборності України

Рейтинг користувача:  / 0

 

21 січня у бібліотеці відбулася зустріч поколінь під назвою «Соборність душ єднає Україну», присвячений Дню Соборності України. На захід завітали голова обласної організації «Народний Рух України» Юрій Діденко та його заступник Олександр Малицький, громадські діячі, викладачі вищих навчальних закладів, студенти Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, учні Миколаївського юридичного ліцею та ін.

У своїх виступах гості згадали історичні передумови проголошення Акту Злуки, його наслідки та значення в утворенні неподільної соборної української держави. Голова Миколаївського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка Ігор Марцинківський згадав про «живий ланцюг» між Києвом та Львовом, що 22 січня 1990 р. став важливим об’єднавчим кроком для українців. А молоде покоління – учні та студенти – поділилися власним баченням майбутнього України.

Наприкінці зустрічі її учасники, тримаючись за руки, утворили велике коло як символ сили та єднання нації й ще раз підтвердил, що Схід і Захід, Південь і Північ – разом в думках і прагненнях українців, незалежно від того, якою мовою вони розмовляють, де народилися та проживають.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено