Вівторок, 26 січня 2016Голова постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Миколаївської обласної ради Н.В. Іванова та начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації М.Ф. Димитров відвідали бібліотеку

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 січня голова постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Миколаївської обласної ради Н.В. Іванова та начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації М.Ф. Димитров відвідали заклади культури обласного підпорядкування з метою об’єктивної оцінки проблемних моментів проведення ремонтних робіт та вирішення питань фінансування.

Завітавши до Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова, Н.В. Іванова ознайомилася з пріоритетними напрямками діяльності обласної бібліотеки, якими є забезпечення розвитку наукового потенціалу регіону, методична підтримка бібліотечної галузі, задоволення запитів громади на основі соціального партнерства. Відповідно до статусу наукової бібліотека згуртувала наукову еліту регіону навколо обговорення перспектив розвитку різних галузей у форматі засідань наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири». Даний напрямок діяльності розвивається завдяки тісній співпраці з науковцями усіх навчальних закладів міста, підтримці профільних управлінь облдержадміністрації та провідних підприємств.

Н,В. Іванова та М.Ф. Димитров відвідали окремі структурні підрозділи бібліотеки, деякі з них перебувають зараз в аварійному стані та терміново потребують проведення капітального ремонту. Обсяги необхідних ремонтних робіт та їхнього фінансування буде визначено після проведення технічної експертизи стану приміщень та виготовлення проектно-кошторисної документації. На сьогодні закінчені ремонтні роботи у відділах документів і наукових розвідок з питань краєзнавства та наукової інформації і бібліографії, вони будуть відкриті для користувачів після облаштування меблями.

Read more

У бібліотеці спілкувалися з поліцейськими

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 січня усі зацікавлені миколаївці отримали можливість ближче познайомитися та поспілкуватися із новою поліцією міста у форматі «живої бібліотеки» за темою «Патрульна поліція мого міста». На зустріч з громадськістю до бібліотеки завітали старший інспектор прес-служби Роман Шкуренко, командир роти Олександр Горпинич, інспектор патрульної поліції Сергій Григорович, поліцейський патрульної поліції Оксана Казар’ян, які на один вечір перетворилися на «захоплюючі книги». Перед початком заходу гості переглянули відеоролик щодо законопроектів МВС України «Про Національну поліцію» та виставку літератури, що відображає етапи впровадження реформи.

Відповідно до формату заходу учасники, розділившись на групи, вступали в діалог із поліцейським, що тривав лише 15 хвилин, після чого  переходили до іншого поліцейського. Миколаївців цікавили різноманітні питання: яким чином проходив відбір до лав нової поліції? чи отримують полісмени обіцяну заробітню платню? чи справді реформа правоохоронних органів призведе до позитивних змін? Поліцейські, у свою чергу, давали не менш цікаві та змістовні відповіді.

На згадку про зустріч гості отримали тематичну сувенірну продукцію, і, звичайно, не обійшлося без фотографування з миколаївськими полісменами.

Цей захід розпочав серію зустрічей на базі бібліотеки у рамках проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи національної поліції», що був започаткований Радою міжнародних досліджень та обмінів в партнерстві з Міністерством внутрішніх справ України, Міжнародною організацією з розвитку права за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США. Проект спрямований на організацію заходів, здатних вибудувати довіру громадян до поліції.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено