Неділя, 31 січня 2016Таємничий Єгипет

Рейтинг користувача:  / 0

 

Епоха Стародавнього світу – найбільш захоплюючий розділ історії людства. Вона сповнена неймовірних фактів і загадок, що не мають однозначного тлумачення. Безліч таємниць приховує в собі історія Єгипту, що дійшла до нас у записах на стелах, барельєфах, стінах гробниць, храмів і на сотнях метрів знайдених папірусних сувоїв. 

31 січня у рамках творчої ініціативи «Вихідний день – у бібліотеці!» відбулася подорож у часі «Великі таємниці Стародавнього Єгипту», учасники якої спробували підняти завісу деяких таємниць однієї з найдавніших цивілізацій. Гості здійснили віртуальну екскурсію по найбільш дивовижних місцях Єгипту, під час якої відвідали найвидатніші архітектурні пам’ятники – піраміди Гізи, храми,  побували біля підніжжя стража вічності, кам'яного лева з людською головою – Сфінкса. Присутні дізналися, що саме у Стародавньому Єгипті були винайдені пристрої та речі, без яких не уявляє своє життя сучасна людина. Серед них – зубна паста, мило, гребінець, дезодорант, ножиці, фаянс, цемент, скло та ін. Під час заходу була надана цікава інформація про звичаї та побут давніх єгиптян. Крім того, відвідувачі мали змогу  перевірити і поліпшити свої знання з історії загадкової країни,  взявши участь у невеликій вікторині «Захоплива історія Єгипту».

Гості також ознайомилися з виставкою «Таємничий Єгипет», де була представлена література з фонду бібліотеки.

Read more

Національні парки світу

Рейтинг користувача:  / 0

 

На Землі так багато гарних місць, де дуже хочеться і потрібно хоч раз побувати! Національні парки можна назвати вершиною спільної творчості Бога і людини: природа створила - а люди не зіпсували і продовжують оберігати ці неймовірної краси куточки планети. Із сотень найкрасивіших природних заповідників світу вибрати найкращий, мабуть , неможливо.

31 січня у рамках творчої ініціативи «Вихідний день – у бібліотеці!» у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбулася віртуальна подорож «Національні парки світу», учасники якої дізналися про 20 найвідоміших та наймальовничіших національних парків планети, наприклад, таких, як Національний парк Йєлоустон (США), печера Хуанлун (Китай), історичне святилище Мачу-Пікчу (Перу), Плитвицькі озера (Хорватія), заповідник Серенгеті (Танзанія) та багато інших.

Також увазі присутніх гостей була представлена книжкова виставка «Національні парки світу».

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено