Четвер, 01 вересня 2016Вулична акція «Ми – за мир!»

Рейтинг користувача:  / 0

 

1 вересня минуло 77 років з того часу, як розпочалася Друга світова війна. 2 вересня ми відзначатимемо 71 річницю її завершення. У зв’язку з тим, що нині наша країна опинилась у крихкому становищі, коли поняттями «мир», «спокій», «ворог», «війна» просякнута повсякденність кожного з нас, бібліотека вирішила згуртувати миколаївців під час вуличної акції «Ми – за мир!».

Учасники акції виготовили у техніці «орігамі» голубів, що у всьому світі є символами миру, чистоти та благородства, і цими паперовими птахами  прикрасили карту України, розфарбовану у національні кольори. Усі охочі мали змогу втілити власне бачення миру під час малювання плакатів. Увазі відвідувачів заходу, що відбувся у рамках роботи Відкритої мобільної бібліотеки та інформаційно-комунікаційного проекту «Україна – моя Батьківщина!», було запропоновано експозицію книг, присвячених подіям Другої світової війни.

Дякуємо усім, хто взяв участь в акції «Ми – за мир!».

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено