Четвер, 15 вересня 2016День спеціаліста на тему «Стратегічний менеджмент підприємств»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Ринкова економіка формує нові вимоги до підприємств, що в сучасних умовах повинні планувати ефективний розвиток, прогнозувати ризики і змінювати структуру бізнесу, розробляти і впроваджувати у виробництво нові види продукції, правильно визначати напрямки інвестицій за різними видами діяльності. Дані питання є складовими стратегічного менеджменту - управлінської діяльності по опрацюванню і реалізації рішень, спрямованих на виконання завдань поставлених перед підприємством на перспективу.

15 вересня  2016 р. у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук пройшов День спеціаліста на тему «Стратегічний менеджмент підприємств».  На захід були запрошені студенти кафедри менеджменту Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.  Доцент кафедри менеджменту Обозна А.О. ознайомила присутніх з теоретичними аспектами сучасних підходів до поняття стратегічного менеджменту. Учасники заходу прослухали огляд літератури за даною темою та ознайомилися з виданнями з фонду бібліотеки, що були представлені на книжковій виставці «Стратегія управління підприємством». 

 

Read more

Фахівці Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова взяли участь у VIІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі «Модерна бібліотек@ - в мінливому світі»

Рейтинг користувача:  / 0

 

14-15 вересня 2016 р. фахівці Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова взяли участь у  VIІ Львівському міжнародному бібліотечному форумі «Модерна бібліотек@ - в мінливому світі». Основним питанням бібліотечного форуму стало подолання викликів, що стоять на шляху до модерності українських бібліотек.

Окрім того, на майданчиках форуму розглядалися питання академічної доброчесності, бібліотечної освіти в інформаційному суспільстві, адвокації, сучасних ІТ-систем для бібліотек, наукового супроводу та ефективних професійних комунікацій, викликів мості для українських бібліотек. Учасники заходів мали унікальну можливість ознайомитися з досвідом бібліотек Литви, Польщі, Молдови та Білорусі.

Директор бібліотеки В. Агаркова в рамках студії «Ефективні практики» представила доповідь «Сучасна бібліотека: стратегічні напрями та професійні орієнтири розвитку» та долучилася до обговорення проекту «Програми з адвокації УБА на 2017-2021 рр.» у рамках роботи студії «Адвокація: нова хвиля».

15 вересня учасники заходу долучилися до 23-го Міжнародного книжкового «Форуму видавців у Львові», ознайомилися з сучасним репертуаром книжкової продукції та мали можливість налагодити партнерські зв’язки з видавництвами.

 

Read more

Екокруїз «Заповідними стежками рідного краю»

Рейтинг користувача:  / 0

 

15 вересня в Каштановому сквері у рамках Відкритої мобільної бібліотеки відділ документів і наукових розвідок з питань краєзнавства провів екокруїз «Заповідними стежками рідного краю» (до дня заснування Миколаївської області).

Миколаївська область відзначається значним різноманіттям природних умов, тут сформувалася низка унікальних екосистем. За кількістю природно-заповідних територій Миколаївська область посідає 23 місце серед регіонів України, за загальною площею – 22 - ге, за відсотком заповідності – 23-тє.

Учасники екологічної подорожі дізналися про природні ресурси, основні заповідні території Миколаївського регіону, а також ознайомилися з краєзнавчими виданнями, фотоальбомами, буклетами, що розповідають про природні перлини Причорномор’я.

Для маленьких учасників екоподорожі було проведено вікторину «Люби і знай свій рідний край» а також цікавий майстер-клас «Екологічна поляна».

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено