Неділя, 25 вересня 2016Співробітники відділу документів з економічних, технічних та природничих наук провели майстер – клас «Світ у краплині скла»

Рейтинг користувача:  / 0

 

«Бісер» у перекладі з арабської мови означає  «штучні перлинки». Існує думка, що  вироби з бісеру  мають   деякі містичні властивості захищати та оберігати того, хто їх носить. У наш час кожна жінка хоче бути неповторною, і саме прикраси з бісеру додають вишуканості та незвичайності. Майстрині, використовуючи  різноманітні техніки плетіння, із задоволенням  плетуть прикраси, квіти, дерева  з цих чарівних  маленьких скляних кульок.

25 вересня у рамках творчої ініціативи «Вихідний день – у бібліотеці!» співробітники відділу документів з економічних, технічних та природничих наук  провели майстер – клас  «Світ у краплині скла». Учасники заходу познайомилися з технікою паралельного нанизування та власноруч виготовили троянди з бісеру та стеклярусу. До уваги присутніх було представлено книжкову виставку «Чарівний світ бісеру».

Read more

Відбувся бібліоекскурс «Ретроавтомобілі»

Рейтинг користувача:  / 0

 

25 вересня 2016 р. в рамках творчої ініціативи «Вихідний день – у бібліотеці!» відбувся бібліоекскурс «Ретроавтомобілі». До уваги відвідувачів було представлено серію фотографій стильних і старовинних машин. Присутні дізналися про захоплюючі історії та цікаві факти виникнення таких брендових марок автомобілів, як Peugeot, Ford, Fiat, Mercedes та інших популярних моделей.

Присутнім було запропоновано перегляд відеоролика «10 найдорожчих ретроавтомобілів аукціону «Сотбіс». Учасники заходу ознайомилися з виставкою «Автомобільна промисловість світу», на якій були представлені книги з фондів бібліотеки.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено