Середа, 28 вересня 2016Запрошуємо першокурсників!

Рейтинг користувача:  / 0

 

Вітаємо учнів перших курсів коледжів, гімназій, училищ, студентів перших курсів вузів з початком навчального року та запрошуємо взяти участь у  Декаді першокурсника, що відбудеться з 3 по 13 жовтня у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

Участь у презентаціях книжкових виставок та інформаційних заходах, знайомство з бібліотекою під час екскурсій допоможе першокурсникам адаптуватися до студентського життя, дізнатися про роботу профільних відділів бібліотеки, ознайомитися зі шляхами пошуку необхідної інформації, грамотно та ефективно організувати самостійну навчальну діяльність.

За довідками просимо звертатися за адресою: вул. Московська, 9, 1-й поверх, к. 8; тел. 37-34-20, сектор обліку користувачів та бібліотечної статистики.

 

Read more

Відбувся урок-застереження «Обережно, отруйні рослини!»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Природа України багата на різноманітні рослини, але серед них зустрічаються дуже небезпечні для здоров’я. Отруйні рослини — умовно відокремлена і штучно обмежена група зі значним вмістом рослинних токсинів, що призводять до отруєння, а іноді до летального кінця.

28 вересня для відвідувачів Відкритої мобільної бібліотеки відбувся урок-застереження «Обережно, отруйні рослини!». Співробітники відділу документів з економічних, технічних та природничих наук ознайомили присутніх з найбільш поширеними отруйними рослинами нашої країни, зокрема деревами, овочами, фруктами, польовими та лісовими рослинами та кімнатними квітами, а також розповіли про першу допомогу при отруєнні.

На згадку відвідувачі отримали буклет з інформацією про види отруйних рослин, деякі поради-застороги та першу долікарську допомогу при отруєнні.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено