Календар

<< < жовтня 2016 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 28 29 30
31            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
41
626
3379
11886
1139211

Зараз на сайті

На сайті 376 гостей та немає учасників

Четвер, 27 жовтня 2016«Найвища технологія ХХІ століття: дитина, яка читає»

Рейтинг користувача:  / 0

 

27 жовтня заступник директора з наукової роботи  Н.В. Моісеєва та завідуюча відділом документів з гуманітарних наук М.В. Саричева взяли участь у засіданні обласного «круглого столу» за темою «Найвища технологія ХХІ століття: дитина, яка читає», що відбувся у приміщенні Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В.О. Лягіна. «Круглий стіл» організований Миколаївською обласною бібліотекою для дітей ім. В. О. Лягіна спільно з Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Модератором виступила канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри теорії і методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Гич Г.М.

Учасниками заходу були представники влади та громадськості, директори та провідні спеціалісти обласних, міських, районних та шкільних бібліотек Миколаївщини, викладачі навчальних закладів, письменники та видавці.

Захід відбувся у дискусійному форматі, на розгляд присутніх був представлений перелік важливих питань щодо: проблеми залучення дітей до читання, способів сприйняття інформації дітьми та форматів читання, специфіки читання дівчат та хлопчиків, ролі школи та бібліотеки у керівництві читанням та формуванні дитячого світогляду тощо.

У роботі «круглого столу» за допомогою скайп-зв’язку взяла участь професор кафедри видавничої справи та редагування Української академії друкарства,  доктор наук із соціологічних комунікацій Огар Є. І., яка розповіла про ринок сучасної української літератури для дітей.

На засіданні був представлений досвід ОУНБ ім. О.Гмирьова щодо активізації читання у віртуальному просторі Інтернет за допомогою  професійного блогу «Книжковий континент».

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено