Четвер, 19 січня 2017День Соборності та Свободи України у бібліотеці

Рейтинг користувача:  / 0

 

«В єдності душ і соборності дій» - під такою назвою 19 січня, напередодні Дня Соборності та Свободи України, у бібліотеці відбулася інформаційна година для молодіжної аудиторії.

Про довготривалу боротьбу нашого народу на шляху до об’єднання етнічних українських земель в єдину державу розповіли заступник голови Миколаївського осередку Народного Руху України Олександр Малицький та доцент Гуманітарного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, голова Миколаївського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.Т.Г.Шевченка Ігор Марцинківський.

Учасники заходу взяли участь в інтелектуальних змаганнях на знання важливих історичних подій та постатей, літератури, мистецтва, історико-культурних та природних пам’яток України.

Усі присутні погодилися з думкою, що лише в єдності дій та соборності душ можна побудувати Україну, якою пишатимуться наші нащадки.

 

Read more

Приватний виконавець: нова юридична професія

Рейтинг користувача:  / 0

 

19 січня відділ документів з гуманітарних наук запросив майбутніх фахівців права на урок профорієнтації «Приватний виконавець: нова юридична професія». У заході, що відбувся у рамках роботи Університету правових знань взяли участь представники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та майбутні правники - студенти юридичного факультету Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

З початком роботи Університету правових знань у новому році привітала перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Фірсова І.В., зазначивши важливість реформи судової системи, що зараз відбувається в Україні. Передумови появи інституту приватних виконавців у країні та вимоги, що будуть пред’являтися кандидатам на посаду розкрила заступник начальника управління державної виконавчої служби Ткаченко О.В.

Увазі учасників заходу були запропоновані відеосюжети та виставка літератури «По лабіринтах права: нові видання».

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено