Вівторок, 24 січня 2017У бібліотеці відсвяткували День без Інтернету

Рейтинг користувача:  / 0

 

Більшість людей сьогодні не уявляють свого життя без комп’ютерної техніки та глобальної мережі Інтернет. Закликаючи людей хоча б один день прожити виключно в «реальному» світі, міжнародна спільнота започаткувала досить незвичайне свято – День без інтернету, що відзначається щорічно в останню неділю січня.

Напередодні свята, 24 січня, бібліотекарі відділу соціокультурної діяльності провели квест «Книга в епоху цифрових технологій». Учасники гри виконували завдання на уважність, кмітливість та загальну ерудицію: розгадували загадки іноземними мовами, розшифровували шумерські піктограми і давньоєгипетські ієрогліфи, вчилися приймати сигнали за семафорною абеткою та абеткою Морзе та інші.

Протягом квесту учасники дізналися про різноманітні засоби передачі інформації та дійшли висновку, що саме у книзі закладений потужний потенціал для передачі знань від покоління до покоління на тисячі років.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено