Четвер, 26 січня 2017Відбулася танцювальна вечірка «Зимова мозаїка»

Рейтинг користувача:  / 0

26 січня за ініціативою Центру міжнародного партнерства відбулася танцювальна вечірка «Зимова мозаїка».

Учасники заходу - учнівська та студентська молодь, активні відвідувачі бібліотеки та Центру - дізналися про цікаві історичні факти щодо різних видів танців: фольклорного і класичного, сучасного і модерн, а також ознайомилися з книжковою виставкою «Барви хореографічного мистецтва», що розкрила його різноманітні грані.

Своє танцювальне мистецтво представили студенти Миколаївського коледжу культури і мистецтв, які виконали фольклорний танець «Козачок». Вихованець «Народного художнього колективу» ансамблю танцю «Юність Прибужжя» Миколаївського палацу творчості учнів, учасник 9-го сезону проекту «Танцюють всі» Данііл Бабаєв вразив присутніх виконанням танцю у стилі «хіп-хоп».

Учасниця «Зразкового художнього колективу» сучасного танцю «Свято мрій» Обласного будинку художньої творчості та волонтер центру Юлія Камєнєва провела майстер-клас англійською мовою з вивчення рухів у стилі фанк.

Працівник Центру Анастасія Омельченко запропонувала поєднати вивчення елементів танців аргентинського танго з вивченням відповідної лексики англійською мовою.

 

Read more

Військовий капелан отець Андрій Зелінський презентував власні книги

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 січня до бібліотеки завітав отець Андрій Зелінський із презентацією книг «На ріках вавилонських… Декілька думок про повернення» та «Соняхи. Духовність на час війни». Автор книг є священиком української греко-католицької церкви, військовим капеланом, який вже протягом десяти років здійснює своє служіння в зоні АТО. Участь у презентації, що  відбулася за ініціативою Української Академії Лідерства у Миколаєві, взяли військові, представники громадських організацій, студенти.

Перша книга отця Андрія «Соняхи» побачила світ у 2015 р. у «Видавництві старого лева». «Назву «Соняхи» для книжки я обрав через те, що ця квітка, як правило, у нашій свідомості постійно зорієнтована на сонце. І, таким чином, ніби постійно за ним повертається і його втілює, – пояснює автор. – Для мене ця квітка є прообразом людей, які постійно зорієнтовані у напрямку добра і, найперше, намагаються бути справжніми людьми – вони своїми вчинками перетворюються на сонце і здатні прогнати будь-яку темряву».

Книга «На ріках вавилонських… Декілька думок про повернення» вийшла у 2016 р. у видавництві «Свічадо» та була представлена у рамках Форуму видавців у Львові. Автор ставить перед нами дуже важливі запитання: чи припиняється війна, коли стихає зброя? чи можна повернутися з війни? «Кожна війна помножує самотності, дірявлячи тіло людства незавершеними історіями людської любові», – говорить отець Андрій Зелінський.

Автор подарував книги бібліотеці, тож вони доступні для користувачів у відділі документів з гуманітарних наук.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено