Понеділок, 06 лютого 2017Відбулася презентація дебютної поетичної збірки члена Молодіжної колегії при облдержадміністрації Н. Кузьменко

Рейтинг користувача:  / 0

 

6 лютого відбулася презентація дебютної поетичної збірки члена Молодіжної колегії при облдержадміністрації Н. Кузьменко (видавництво «Іліон», 2016).

Провокаційні, оригінальні, сучасні твори представлені у першій збірці молодої миколаївської авторки. Книга є своєрідним запрошенням до розуміння світу молодих людей, тих, хто вміє глибоко й тонко відчувати сьогодення. Молоду поетесу підтримали у виданні книги професор Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського В. Гладишев та декан факультету «Видавнича справа та редагування» С. Гузенко.

На презентації були присутні батьки та друзі поетеси, викладачі та студенти Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського та Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, молоді поети та музиканти. Учасники заходу ознайомилися з творчістю поетеси та із задоволенням прослухали вірші у її виконанні. Класний керівник Л. Спірідонова (ЗОШ № 22) розповіла про літературні здібності та перші кроки у поезії своєї учениці Н. Кузьменко. Редактор видавництва «Іліон» Г. Дудурич ознайомила присутніх з особливостями друку книги та проаналізувала тематику та зміст збірки поезій.

Учасники презентації мали змогу поспілкуватися з поетесою та прослухати ще не надруковані вірші українською та англійською мовами.

Яскравою прикрасою заходу стали чудові музичні номери у виконанні гітаристки С. Рибиної на вірші Н. Кузьменко.

Read more

Проведено День фахівця для вчителів англійської мови дошкільних навчальних закладів і шкіл міста та області

Рейтинг користувача:  / 0

 

6 лютого у секторі документів іноземними мовами було проведено День фахівця для вчителів англійської мови дошкільних навчальних закладів і шкіл міста та області, які зараз підвищують кваліфікацію в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. Враховуючи популярність іноземних мов у сучасному суспільстві та  реформи в галузі освіти, особлива увага приділяється викладанню іноземних мов і питанням формування та удосконалення професійної компетентності вчителів. Для успішного оволодіння іноземною особливо важливим є початковий етап  знайомства з мовою, оскільки в цей період закладаються основи фундаментальних знань. Саме тому кваліфікація вчителя англійської мови дошкільного навчального закладу та початкової школи набуває особливого значення. Увазі фахівців були запропоновані бібліографічний огляд «Викладання англійської мови у ДНЗ та початковій школі» та інформаційний огляд матеріалів для підвищення мотивації учнів в процесі  вивчення мови у початковій школі.

Учасники заходу були ознайомлені з довідковим апаратом сектору, а саме систематичною картотека статей, що містить матеріали на допомогу вчителю із професійно спрямованих періодичних видань. Така картотека надає можливість швидко підготувати урок за будь-якою темою і доповнити навчальні комплекси цікавими та різноманітними завданнями.

Подібні зустрічі в стінах бібліотеки стали вже традиційними, і в першу чергу, вони спрямовані на розвиток особистості та професійних якостей, на підтримку вчителя на шляху самоосвіти. А фонд сектору документів іноземними мовами обласної наукової бібліотеки якнайкраще відповідає потребам сучасної освіти.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено