Четвер, 09 лютого 2017Запрошуємо до «круглого столу»!

Рейтинг користувача:  / 0

 

Питання щодо ролі жінки у суспільстві є досить суперечливим та  цікавить людство протягом усієї історії його існування. Але тенденція посилення ролі жінок у політиці поступово стає символом сучасності.

Тож усіх, кому цікаве дане питання, запрошуємо 15 лютого о 14.00 на засідання «круглого столу» за темою «Жіноче лідерство: політичний вимір».  У заході, що відбудеться у рамках роботи обласного гендерного центру, візьмуть участь фахівці відділу по роботі із сім`єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації та координатор розвитку громад.

Присутні ознайомляться із сучасним станом гендерної збалансованості у політиці, дізнаються про позитивні та негативні сторони перебування жінок на керівних посадах у владі, результати численних соціологічних досліджень щодо прийняття жінки-політика в українському суспільстві.

Увазі учасників заходу будуть запропоновані напрацювання презентація обласного гендерного центру, корисні відеоролики та книжкова виставка «Жінка в політиці: реалії сьогодення».

Read more

Відзначаємо ювілеї літераторів-краян разом

Рейтинг користувача:  / 0

 

З метою вшанування пам’яті та популяризації творів літераторів-краян, ювілеї яких відзначатимуться у 2017 р., бібліотеками будуть проведені соціокультурні заходи для мешканців Миколаївщини (тематичні виставки, презентації творів, літературні та поетичні вечори, читання, світлиці та ін.), а також підготовлені інформаційні матеріали (біобібліографічні та бібліографічні покажчики). Діяльність здійснюватиметься відповідно до спільного наказу управління культури, національностей та релігій та департаменту освіти і науки Миколаївської  облдержадміністрації.

 Пропонуємо ознайомитися з підготовленим бібліотекою Літературним календарем Миколаївщини на 2017 рік та Переліком заходів та видавничих матеріалів Миколаївської ОУНБ ім. О.Гмирьова у рамках відзначення ювілеїв літераторів-краян. Запрошуємо до бібліотеки усіх бажаючих ознайомитися з творчістю видатних особистостей нашого краю.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено