Вівторок, 14 лютого 2017Відбулася зустріч з воїнами-інтернаціоналістами

Рейтинг користувача:  / 0

 

Бібліотека продовжує серію заходів у рамках інформаційно-комунікаційного проекту «Україна - моя Батьківщина!». 14 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, у бібліотеці відбувся вечір-зустріч з воїнами-інтернаціоналістами.

Поспілкуватися з молоддю, розповісти про свій життєвий шлях та досвід, а також дати настанови молодому поколінню до бібліотеки завітали голова Миколаївської міської організації ветеранів Афганістану Палівода Сергій Миколайович та учасник афганської війни та АТО Пономаренко Віктор Михайлович.

Учасник операції «Дунай» Пилипчук Олексій Олексійович розповів молоді про досвід участі у діях щодо введення радянських військ до Чехословаччини. Не оминули увагою організатори і революційні події на Кубі, на території якої у бойових діях брав участь Шеремєтьєв Олександр Миколайович - голова обласної спілки ветеранів Кубинської революції, який завітав на зустріч та поділився власними спогадами про події Карибської кризи.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Такі зустрічі дуже корисні для сучасного молодого покоління, адже завдяки їм юнаки та дівчата починають розуміти, що головною цінністю є мир та людське життя.

 

Read more

«Як знайти гідну і високооплачувану роботу за місцем проживання»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Обласна бібліотека спільно з Регіональним фондом підтримки підприємництва в Миколаївській області запрошують до участі у серії тренінгів під назвою «Як знайти гідну і високооплачувану роботу за місцем проживання».

Основні тенденції ринку праці, професії, що необхідні зараз і будуть актуальні в найближчому майбутньому, основні техніки та прийоми ефективного пошуку роботи – ці та інші питання розглядатимуться на тренінгу 22 лютого 2017 р. (початок о 17.30) в Регіональному тренінговому центрі бібліотеки разом із фахівцем з 16-річним досвідом пошуку і відбору персоналу, виконавчим директором Южної Бізнес-Школи Владиславою Мазо.

Будемо раді бачити вас на тренінгу.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено