Четвер, 16 лютого 2017Бібліотека відзвітувала про діяльність у 2016 році

Рейтинг користувача:  / 0

 

16 лютого відбувся щорічний інформаційний звіт бібліотеки перед громадою за 2016 рік. Про найвизначніші події та найяскравіші моменти бібліотечного життя гості дізналися з короткого демонстраційного ролику-трейлеру.

Звітувала бібліотека про свою діяльність у рамках відзначення 25-ої річниці незалежності України, інформаційно-комунікаційного проекту «Україна – моя Батьківщина», Року ювілеїв літераторів-краян, Року англійської мови в Україні та ін.

А докладніше про роботу бібліотеки у різних напрямках та проектах розповідали постійні та нові партнери. Про співпрацю у рамках наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» розповіли виконуючий обов’язки ректора «Міжнародного технологічного університету «Миколаївська політехніка» Г. Вільський та патентний повірений України В. Довгий.

Власною історією успіху, що пов’язана з діяльністю бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку», поділилася волонтер центру, студентка литовського Міжнародного гуманітарного університету Е. Федюкова.

Працівники сектору зі зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у м. Миколаєві розповіли про роботу над спільним проектом «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції».

Співпрацю з обласним гендерним центром, що працює у бібліотеці, розкрила Н. Железнова – заступник з реалізації програм та проектів Міжнародного благодійного фонду сприяння розвитку демократії «Відродження України».

Завітала на захід і перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області І. Фірсова. Вона  подякувала бібліотеці за довготривале партнерство у рамках роботи Університету правових знань.

Плідну співпрацю із бібліотекою висвітлила керівник проектів КУ «Агенція розвитку Миколаєва» А. Ганжул.

Заступник начальника управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Л. Поддубна також високо оцінила роботу бібліотеки у 2016 році.

Read more

«Чому так багато українців задумалися про виїзд із країни?»

Рейтинг користувача:  / 0

 

«Чому так багато українців задумалися про виїзд із країни?» - саме це питання слугувало темою обговорення чергового засідання Дискусійного клубу 16 лютого 2017 р. у бібліотеці. У дискусії взяли участь підприємець Олег Поленко, переселенка з АР Крим Наталія Остряніна, журналіст Ігор Пох, президент International Research University  Сергій Стужук, студенти ВНЗ міста та ін.

Засідання клубу відкрив директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області, організатор заходу В.Б. Євсєєв відеороликом телеканалу «Інтер» про життя українців в еміграції. Дискусію продовжили журналісти та підприємці, які поділилися власним досвідом життя за кордоном, а студенти ВНЗ висловили своє бачення щодо майбутнього працевлаштування. Думки розділилися: хтось себе бачить в Україні,  інші – планують виїзд за кордон із подальшим поверненням, а деякі налаштовані на постійне життя за кордоном. Слухачів вразила історія переселенки з АР Крим Наталії Остряніної, яка почала розвивати на Миколаївщині власне підприємство в сільськогосподарській сфері і надихнула своїх дітей долучитися до власної справи.

Хочеться відмітити, що на засіданні клубу не тільки проводяться дискусії за тематикою, а й існує можливість кожному учаснику отримати досвід у професійному веденні дискусії. На засіданнях Дискусійного клубу щомісячно розглядаються актуальні  питання сьогодення. Запрошуємо усіх, хто бажає, до участі в наступному засіданні. За анонсом подій слідкуйте на Web-сайті  бібліотеки та у соціальних мережах.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено