Понеділок, 20 лютого 2017У бібліотеці вшанували памя’ть Героїв Небесної Сотні

Рейтинг користувача:  / 0

 

20 лютого у День Героїв Небесної Сотні в бібліотеці відбувся вечір-пам’ять «Будемо гідні слави героїв».

Своїми спогадами про події листопада 2013р. – лютого 2014р. поділилися організатори Євромайдану в Миколаєві Євгенія Матейчук і Катерина Стоколяс, головний редактор інтернет-видання «НикВести» Олег Деренюга.

На Scype-зв'язок із нашими гостями вийшли автори першого в Україні монумента пам’яті Героїв Небесної Сотні – художник Сергій Іванов та скульптор Володимир Цісарик. Вони розповіли про те, як розпочиналася робота над пам’ятником, як створювався ескіз, пояснили символіку скульптурних малюнків. Митці продемонстрували фотографії із процесу створення пам’ятника, розповіли про труднощі, що виникали протягом роботи.

Учасники заходу переглянули виставку видань з фонду бібліотеки, присвячених Революції Гідності.

Наприкінці заходу відбулося вільне спілкування з гостями: студенти, зацікавлені темою подій на Євромайдані, активно ставили запитання гостям та висловлювали власні думки.

Read more

Зустріч із Йонасом Ляніскаускасом

Рейтинг користувача:  / 0

 

20 лютого в бібліотеці відбулось засідання Ради з питань молодіжної політики. Протягом засідання відбулася зустріч миколаївських студентів та молоді з начальником управління з питань молодіжної політики у м. Вільнюс  Йонасом Ляніскаускасом.  Гість поділився досвідом самоврядування  молоді у своїй країні, розповів про нові цікаві методи роботи європейських молодих лідерів.

Миколаївці, у свою чергу, презентували один із найуспішніших проектів року – «Ресурсний центр громадських ініціатив», а також  проекти з працевлаштування молоді, школу студентського та учнівського самоврядування.

Під час зустрічі було обговорено можливу співпрацю молодіжних організацій України та Литви.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено