Календар

<< < лютого 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28          

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
126
762
1655
11640
975453

Зараз на сайті

На сайті 323 гостей та немає учасників

Неділя, 26 лютого 2017Таємниці блакитних океанів

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 лютого відділ технічних, економічних та природничих наук  запросив гостей на відеоподорож «Таємниці блакитних океанів», що відбулася у рамках творчої ініціативи «Вихідний день - у бібліотеці!». Учасники заходу переглянули добірку відеоматеріалів про багаті морські глибини, мальовничі підводні ландшафти та дізналися багато цікавих фактів про жителів загадкового й досі мало вивченого підводного світу.

Присутні ознайомилися із книжковою виставкою з фонду бібліотеки «Підводний світ океанів»,де були представлені яскраві фотоальбоми та унікальні енциклопедичні видання про життя мешканців морських вод.

Read more

Відбувся «Краєзнавчий обід» від Інтернет-сайту «Николаевский базар»

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 лютого у рамках творчої ініціативи «Вихідний день – у бібліотеці!» у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбувся «Краєзнавчий обід» від Інтернет-сайту «Николаевский базар», що був створений групою ентузіастів і любителів нашого регіону.

З ненадрукованими краєзнавчими дослідженнями, де знайшли висвітлення маловідомі сторінки історії краю та долі людей, пов’язаних із Миколаївщиною, учасників заходу ознайомили ініціатор створення і керівник проекту А. Шинкаренко, викладач Чорноморського національного університету імені Петра Могили Б. Салтовський, голова обласного музею поліції, координатор проекту С. Крищенко, краєзнавці О. Сокуренко, О. Говоруха, адвокат, працівник поліції Д. Оранський, фахівець у галузі некрополістики В. Кравченко. Миколаївський видавець В. Торубара (видавництво «el Talisman») презентував краєзнавчі видання та листівки «Історичні «родзинки» Миколаєва».

Участь у заході також взяли історики та краєзнавці області, музейні та бібліотечні працівники, студенти Української академії лідерства.

Увазі учасників була запропонована виставка «Таємниці миколаївського краю» – книги видавництва «el Talisman», що зберігаються у фонді обласної наукової бібліотеки. Наприкінці заходу усі присутні мали змогу ознайомитися з газетами «Південна правда» 1950-х–2000-х рр. та дізнатися, про що писали миколаївські газети у день їхнього народження.

В історії міста ще багато таємниць, що очікують своїх нових дослідників. Тому такі зустрічі та пошуки у стінах бібліотеки продовжуватимуться.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено