Вівторок, 28 лютого 2017Відбулася презентація виставки авторських ляльок художниці, викладача Миколаївської дитячої художньої школі Олени Маркитан

Рейтинг користувача:  / 0

 

28 лютого у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбулася презентація виставки авторських ляльок художниці, викладача Миколаївської дитячої художньої школі Олени Маркитан. Ляльки, що зроблені з любов'ю, викликають незмінний інтерес у дітей та дорослих.

Творча сім’я Маркитанів відома в Україні: голова родини Олексій Маркитан – майстер живопису, донька Олександра захоплюється живописом, ліпленням, анімацією.

На виставці представлені 13 ляльок, образи яких зійшли з полиць, де стоять книжки із казками, міфами, поезією – «Щастя поруч», «Флора», «Фауна», «Сонячний ангел», «Вітри Чорного моря», «Евтерпа» та ін. Жвавий інтерес у відвідувачів викликала лялька «Ворохтун» з книги «Солодкі кулінарні марева». До речі, вона вперше була презентована в нашій бібліотеці на творчій зустрічі з письменницею І.А. Завяловою.

Гостями презентації стали відомі миколаївські письменники, поети, художники. Увазі присутніх були запропоновані видання про творчу діяльність майстрині, що зберігаються у фонді обласної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова.

Виставка працюватиме до кінця березня, тож запрошуємо усіх охочих ознайомитися з яскравим художнім образом ляльок.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено