Вівторок, 04 квітня 2017Бібліотечні посиденьки

Рейтинг користувача:  / 0

 

У 2017 р. стартувала соціальна ініціатива «Візит розради», що була організована Миколаївською  ОУНБ ім. О. Гмирьова з метою залучення осіб поважного віку до активного соціального життя та їхнього всебічного розвитку. У рамках даної ініціативи працівники бібліотеки щомісяця будуть проводити виїзні заходи різноманітного спрямування та форм у відділеннях денного перебування людей похилого віку та інвалідів Заводського та Центрального районів міста.

4 квітня працівники відділу соціокультурної діяльності відвідали відділення денного перебування людей похилого віку та інвалідів для підопічних Миколаївського міського центру соціального обслуговування та влаштували бібліопосиденьки «Світ жартує». Бібліотекарі розповіли про історію виникнення Міжнародного дня сміху, традиції святкування у різних країнах,  незвичайні першоквітневі розіграші, а також знайомили присутніх з творчістю відомих українських гумористів, зокрема уродженця Миколаївщини Павла Глазового. І, звичайно, не обійшлося без декламування гуморесок, анекдотів, розгадування загадок, що створили гарний настрій усім учасникам заходу.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено