Неділя, 09 квітня 2017«Досвід»

Рейтинг користувача:  / 0

9 квітня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання розмовного клубу «Діалог» за темою «Досвід».

Викладач Миколаївської спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи №22 з поглибленим вивченням англійської мови , учасниця програми для майбутніх лідерів FLEX та волонтер Центру Ольга Челенгірова разом з відвідувачами обговорили поняття та різноманітні види досвіду, різницю між знаннями та досвідом.

Присутні розповіли про роль позитивного та негативного досвіду у своєму житті, щодо корисного досвіду саморозвитку та шляхів для отримання нового досвіду. Учасникирозповіли про початок реалізації певних справ, з якими труднощами вони стикнулися і як це було винагороджено, про найскладніші ситуації в їхньому житті, що вони подолали самотужки, а також подискутували про те, чи потрібно просити про допомогу родичів, друзів та знайомих та слідувати їхнім порадам.

У кінці зустрічі усі дійшли висновку, що будь-який життєвий досвідє корисним для кожної людини.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено