Четвер, 13 квітня 2017День фахівця «Електронні ресурси сектору ДІМ на допомогу викладачу іноземної мови»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Докорінні зміни у сучасному інформаційно-технологічному суспільстві вимагають нагального застосування нових технологій у галузі освіти. Першим кроком у цьому напрямку є застосування у навчально-виховному процесі сучасних комп’ютерних засобів. Уміння володіти комп’ютером та знати інформаційно-технічне забезпечення процесу навчання є сьогодні невід’ємною складовою професійної кваліфікації вчителя. Саме тому працівники сектору документів іноземними мовами запросили вчителів англійської мови шкіл міста та області, які зараз підвищують свою кваліфікацію у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, на День фахівця «Електронні ресурси сектору ДІМ на допомогу викладачу іноземної мови», що відбувся 13 квітня.

Увазі учасників заходу був запропонований огляд електронних видань з фонду бібліотеки, що допомагають оптимізувати процес навчання та наповнити актуальною інформацією різні аспекти роботи з мовою.

На книжковій виставці «Туманний Альбіон – Велика Британія» присутні ознайомилися з літературою країнознавчого характеру. Ця тема є важливою складовою процесу вивчення іноземної мови.

Read more

2017 рік – Рік Японії в Україні

Рейтинг користувача:  / 0

 

Цього року Японія та Україна відзначають 25-ту річницю встановлення дипломатичних відносин, тому за ініціативою Президента України2017 рік було оголошено Роком Японії в Україні. 13 квітня у бібліотеці відбулася тематична зустріч «Знайомтесь: історія, культура, традиції Японії».

Захід відбувся за участю членів Миколаївського міського молодіжного просвітницького товариства японської культури «Татікадзе», Ради національних товариств Миколаївської області, а також викладачів та студентів миколаївських вузів.

Виконавчий директор Миколаївського міського молодіжного просвітницького товариства японської культури «Татікадзе» Г. Зінов’єва подякувала організатору заходу – Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова – за добре організовану презентацію та зупинилася на спільних символах та перспективах співпраці між Україною та Японією. 

Поділився своїми враженнями від участі у Всесвітньому IX Конгресі  ICCEES, що проходив у Японії у 2015, кандидат історичних наук, доцент інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського А. Погорєлов, який відмітив, що Японія – це інша планета, де поєднується сучасний «хай-тек», затишні оазиси та старовинні архітектурні традиції. 

Цікавою була презентація студента Інституту історії, політології та права Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського А. Овчаренка, який ознайомив присутніх із історичним розвитком та сучасністю японської культури.

У своїй доповіді студентка Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Ю. Левенець зупинилася на особливостях японського менеджменту у сфері бізнесу і підприємництва та секретах стрімкого росту японської економіки.

Read more

Відбулася костюмована молодіжна вечірка "Магічна сила Гаррі Поттера"

Рейтинг користувача:  / 0

13 квітня у Центрі міжнародного партнерства відбулася костюмована молодіжна вечірка "Магічна сила Гаррі Поттера".

Учасники заходу дізналися про цікаві та невідомі факти щодо автора найпопулярніших романів Джоан Роулінг, особливості кожної з 7 частин серії романів про загадкового Гаррі Поттера, представлених на тематичному перегляді. Увазі присутніх було презентовано останню частину книги Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя" англійською мовою та розкрито секрети її популярності.

Усі часники вечірки із задоволенням взяли участь у вікторині англійською мовою, що провела волонтер центру, учасниця програми для майбутніх лідерів FLEX Едуарда Федюкова, а також у різноманітних конкурсах та іграх, отримали магічні передбачення англійською мовою від віщунки Трелоні, зробили багато яскравих фото з відповідними тематичними елементами.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено