Календар

<< < червня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 2 3 4
5 6 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
191
545
4659
12581
1139906

Зараз на сайті

На сайті 358 гостей та немає учасників

Середа, 07 червня 2017«Як вас звати, величати: історія створення імен»

Рейтинг користувача:  / 0

 

7 червня 2017 р. у затишку Каштанової бібліотеки відбувся захоплюючий час відкриттів «Як вас звати, величати: історія створення імен». Співробітники відділу документів з гуманітарних наук розповіли про виникнення імен, їхню значущість для кожної людини, можливість накладення відбитка на долю, характер особи та зазначили, як важливо підбирати для дітей такі імена, що позитивно впливають на їхній розвиток і процес соціалізації у суспільстві.

Учасники заходу продемонстрували знання імен літератуних персонажів під час вікторини «Вгадай літературного героя», та отримали заохочувальні призи за правильні відповіді. Завдяки книгам, представленим на виставці «Ім’я – путівник по життю» відвідувачі розширили знання про свої власні імена.

Read more

Польсько-українська зустріч молодих бібліотекарів

Рейтинг користувача:  / 0

 

З 5 по 7 червня головний бібліотекар відділу науково-методичної роботи та інновацій у бібліотечній галузі Трокай А. А. взяла участь у Польсько-українській зустрічі молодих бібліотекарів, що була організована Молодіжною секцією Української бібліотечної асоціації у партнерстві із Бібліотекою Сілезії в місті Катовіце (Польща) за темою «Нові технології у бібліотеках». Книгозбірні України представляли 20 молодих бібліотекарів з Дніпропетровської, Київської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Херсонської, Чернігівської областей.

Учасники зустрічі презентували напрацювання щодо використання нових технологій у бібліотеках, нові бібліотечні сервіси та цікаві проекти, стали учасниками експертних «круглих столів», де мали змогу отримати практичні навички роботи з новітніми технологіями, а також відвідали міські публічні бібліотеки в містах Пекари Шльонські, Глівіце, Явожно, освітянські бібліотеки Сілезького університету (CINiBA) та Музичної академії імені Карола Шимановського, бібліотеку Сілезького музею.

На заході відбулося вручення медалей за внесок у розвиток польсько-українських відносин в галузі бібліотек та культури директору Львівської обласної бібліотеки для дітей Ларисі Луговій, виконавчому директору Української бібліотечної асоціації Ярославі Сошинській та голові Молодіжної секції Оксані Бояриновій.

Трокай А. А. у своєму виступі представила напрацювання Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова з аналізування звітності бібліотечної мережі регіону, прогностичної діяльності, надання практичної та консультаційної допомоги бібліотекам щодо організації різних напрямків роботи.

Насичена та різнобічна програма заходу дала змогу учасникам підвищити свій професійний рівень, представити напрацювання та отримати нові враження та ідеї.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено