Неділя, 11 червня 2017«Вся історія має бути переписана»

Рейтинг користувача:  / 0

11 червня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання англійсього розмовного клубу «Діалог» за темою «Вся історія має бути переписана». Волонтер центру Бред Баністер, який мешкає у Миколаєві, був лідером заходу.

На початку засідання учасники зустрічі разом з лідером спробували дативизначення поняття «історія», подискутували над тим, як науковці, засоби масової інформації та звичайні люди можуть вплинути на висвітлення певних історичних фактів та інтерпретувати їх.

Учасники не обійшли увагою і те, як історичні факти та події представлені у різноманітних розповідях, байках, легендах, піснях, поезії та художніх творах. Зокрема, учасники навели негативні приклади з Біблії, подискутували щодо винаходження атомної бомби, голодомору в Україні 1932-1933 рр., подій Другої світової війни, різних епідемічних ситуацій у країнах світу, глобального потепління та ін.

Висновок обговорення: необхідно ретельно перевіряти різноманітні історичні факти та аналізувати їх, а також думати про наслідки подій для майбутніх поколінь.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено