Вівторок, 13 червня 2017«Калейдоскоп людських імен»

Рейтинг користувача:  / 0

 

13 червня відвідувачі Відкритої мобільної бібліотеки мали змогу дізнатися про найпопулярніші імена, що ними називають батьки своїх дітей в Україні, зокрема, у Миколаївській області. Деякі батьки дають малюкам дуже рідкісні на незвичайні імена. Які імена хлопчиків та дівчаток вважаються щасливими, можна було дізнатись з книг, представлених на виставці «Калейдоскоп людських імен». Тут також були розміщені видання з історії виникнення власних імен людей, іменні поздоровлення та художні твори, в назвах яких є чоловічі та жіночі імена.

Співробітники бібліотеки підготували чимало загадок про імена, цікаві «іменні» питання з літератури. географії, ботаніки та кулінарії. Гості заходу із задоволенням пригадували знайомі назви та отримували призи. А наостанок дорослим і дітлахам бібліотекарі запропонували виготовити паперову кольорову квітку й на її пелюстках написати імена членів своєї родини.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено