Понеділок, 19 червня 2017У бібліотеці відбулася зустріч із спортивною елітою Миколаївщини

Рейтинг користувача:  / 0

 

19 червня (напередодні Міжнародного Олімпійського дня) у бібліотеці відбулася чергова зустріч з циклу «Еліта Миколаївщини – гордість нації». Цього разу гостями бібліотеки були миколаївські спортсмени: Олена Мовчан, Сергій Корчинський та Віталій Волков.

Вечір пройшов у форматі діалогу у дружній атмосфері, і першою, хто поділився своїми секретами успіху, враженнями та спогадами зі свого спортивного життя, була жінка-тренер, миколаївська спортсменка-батутистка, заслужений майстер спорту України О. Мовчан, яка зазначила, що заняття спортом сприяють виробленню у людини сильного характеру, цілеспрямованості та завзятості. Відповідаючи на питання присутніх, Олена відмітила, що ніколи не думала, що буде тренером, і зараз її мрія – виховати спортсменів, які прославлять наше місто та країну. 

Майстер спорту СРСР з боксу, заслужений тренер України, тренер олімпійської збірної України С. Корчинський згадав цікаві історії зі свого особистого та тренерського життя. Спочатку він займався плаванням, але зрозумів, що це не його вид спорту і з 12-ти років почав займатися боксом. Усього провів 120 поєдинків. Також С. Корчинський поділився з присутніми своєю формулою успіху: завжди бути активним, цілеспрямованим та ініціативним.

Майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу серед військовослужбовців 2006 р., бронзовий призер Кубку світу, неодноразовий Чемпіон України 2004, 2005 і 2007 рр., президент спортивної федерації «Іфіт», член Комісії «Екологія і спорт» Національного олімпійського комітету України у Миколаївській області  В. Волков, згадуючи свою спортивну кар’єру, відмітив, що виробив характер, цілеспрямованість та впертість завдяки спорту. Боксер ознайомив присутніх із громадською діяльністю та заходами спортивної федерації «Іфіт», що проводилися для дітей середніх шкіл й дитячих таборів міста та області, відмітив, що головна функція організації – популяризація різних видів спорту та формування здорового способу життя серед дітей та молоді. Приємним та несподіваним моментом для миколаївського боксера та присутніх стало нагородження його кубком та грамотою від вдячних батьків, чиї діти брали активну участь у спортивних змаганнях, організованих федерацією «Іфіт». 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено