Четвер, 13 липня 2017«Завжди залишатися людиною»

Рейтинг користувача:  / 0

 

12 липня відвідувачі Каштанової бібліотеки потрапили на урок ввічливості «Завжди залишатися людиною». Працівники відділу документів з гуманітарних наук разом зі слухачами здійснили подорож на планету Ввічливість, де виконавши різноманітні завдання, допомогли її жителям встановити мир та злагоду на планеті.

Під час заходу присутні дізналися значення таких слів, як «спасибі», «добрий день», «будь-ласка», побули поліглотами та вивчили, як звучить «дякую» різними мовами, а також познайомилися із формами привітання різних народів світу. Учасники заходу продемонстрували свої знання з правил етичної поведінки та записали ввічливі мовні звороти до словника чемності, що разом із закладками-сувенірами зі словами народної мудрості залишили собі на згадку.

Переглянувши книги, представлені на виставці «Правила поведінки для усіх», відвідувачі мали змогу розширити свої знання з правил етикету.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено