Календар

<< < липня 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
125
486
125
6890
1151728

Зараз на сайті

На сайті 333 гостей та немає учасників

липня 2017Середа, 26 липня 2017

Відбувся «круглий стіл» за темою «Роль інститутів громадянського суспільства у протидії поширенню корупції в Україні»

Рейтинг користувача:  / 0

 

25 липня за ініціативою громадської організації «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива» та Експертно-громадської Ради виконавчого комітету Миколаївської міської ради у бібліотеці відбувся «круглий стіл» за темою «Роль інститутів громадянського суспільства у протидії поширенню корупції в Україні».

Метою зустрічі стало поширення ролі інститутів громадянського суспільства в боротьбі з проявами корупції та поглиблення їхньої взаємодії з цих питань з органами місцевого самоврядування, підтримки в суспільстві позитивного іміджу правоохоронних органів України як суб’єктів протидії корупції, формування несприйняття корупції в суспільній свідомості. До заходу долучилися представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, вищих навчальних закладів, правоохоронних органів, засобів масової інформації та ін.

Read more

Знайомтесь: нова краєзнавча монографія

Рейтинг користувача:  / 0

 

Пропонуємо до вашої уваги нову краєзнавчу монографію «Педагогічна спадщина та громадсько-просвітницька діяльність В. В. Рюміна в кінці ХІХ – на початку ХХ століття» з педагогічної серії «Історичними стежками», що нещодавно побачила світ у Київському видавництві «Слово».

Автори книги – миколаївські дослідники-науковці – доктор наук в галузі освіти, професор Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського С. І. Якименко та кандидат педагогічних наук В. В. Паскаленко.

Монографія присвячена В.В. Рюміну – педагогу-просвітнику, громадському діячу, який мешкав у Миколаєві і протягом життя плідно працював задля становлення вітчизняної системи освіти, зокрема професійної, на Півдні України.

Read more

Вівторок, 25 липня 2017

Втрачене покоління?

Рейтинг користувача:  / 0

 

23 липня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося засідання розмовного клубу «Діалог» за темою «Втрачене покоління?».

Волонтер центру – Андрій Артимович запропонував відвідувачам поміркувати над цікавою темою, що таке для них «втрачене покоління» і відповісти, чи вважають вони своє покоління втраченим.

Учасники заходу прочитали вірш про втрачене покоління на початку та у кінці зустрічі. Побудова вірша була дуже особливою, адже, якщо читати його згори донизу, він має досить песимістичний сенс про сучасне покоління. Якщо ж прочитати його навпаки знизу вгору – він несе у собі надію та позитивні думки про майбутнє.

Read more

Хліб, як сонце, з нами всюди

Рейтинг користувача:  / 0

 

З давніх-давен хліб у житті українців відіграє найголовнішу  роль. Його використовують як для повсякденної потреби, так і у багатьох народних обрядах і святах. Хліб – це саме життя, добробут та злагода.

25 липня у рамках роботи Відкритої мобільної бібліотеки співробітники відділу зберігання та реставрації фонду провели майстер – клас по виготовленню поробок із солоного тіста. Гості заходу проявили неабиякі здібності та творчий підхід: в їхніх руках кольорові шматки тіста перетворювались на чудові короваї, прикрашені колосками, квітами та листям. Учасникам заходу також була запропонована книжкова виставка, на якій були представлені видання з рецептами хлібобулочних виробів, домашнього хліба, художня та дитяча література  відповідної тематики. В кінці заходу усіх відвідувачів бібліотекарі пригостили  свіжим, духмяним хлібом та рум’яними  булочками. 

Read more

П'ятниця, 21 липня 2017

Відбулося засідання клубу любителів поезії

Рейтинг користувача:  / 0

 

Кожна епоха дала людству імена, що уособлюють її та навіки входять в історію, втілюють у собі світогляд того часу. «Мої слова – то дзеркало епохи» – під такою назвою 20 липня в бібліотеці відбулося чергове засідання клубу любителів поезії «Поетичний зорепад».

Члени клубу згадували постаті, які є уособленням XX ст.:В.Маяковського, В. Висоцького, Л. Костенко, Б. Окуджаву та інших. Гості заходу декламували власні поезії та вірші про сучасне життя, в яких відображалися аспекти ролі людини у світі та сенсу її буття, підіймалися вічні теми кохання та дружби тощо.

Read more

Вівторок, 18 липня 2017

День родини

Рейтинг користувача:  / 0

 

17 липня у рамках соціальної ініціативи «Візит розради» відбулася чергова зустріч бібліотекарів із підопічними Центру денного перебування людей похилого віку та інвалідів Міського територіального центру соціального обслуговування. Година спілкування «Від родини йде життя людини» була приурочена до Дня родини, що з 2012 р. святкується в Україні щорічно 8 липня.

Бібліотекарі розповіли про походження відомих фразеологізмів, прислів’їв та приказок, що описують різноманітні сфери родинного життя, символіку річниць весілля. Також слухачі дізналися про особливості родинного устрою наших предків, обов’язки членів родини та сімейні традиції.

Read more

Хобі-інформ «Рибальська одіссея»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Активний відпочинок на природі є найпопулярнішим способом проведення часу із сім’єю. Риболовля – улюблений і  найпоширеніший вид відпочинку. Що може бути краще, ніж прокинутися рано вранці під дзвінкий пташиний щебет і по ранковій росі відправиться до водойми з вудкою, насолоджуючись красою природи та ранковою тишею. А потім, сидячи біля багаття приготувати свій улов на радість супутникам.

18 липня співробітники відділу документів з економічних, технічних та природничих наук обласної бібліотеки провели для відвідувачів Мобільної бібліотеки хобі-інформ «Рибальська одіссея». Учасники заходу ознайомилися з цікавими фактами про риболовлю, відкрили для себе розмаїття підводного світу, а також взяли участь у пізнавальних конкурсах. До уваги присутніх було представлено книжкову виставку «Все для риболовлі».

Read more

П'ятниця, 14 липня 2017

Зустріч із представницею Посольства США в Україні Ріджин Стоукс

Рейтинг користувача:  / 0

 

12 липня у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних зв’язків між США та Україною відбулася зустріч із представницею Посольства США в Україні з питань культури Ріджин Стоукс.

Розповідаючи коротко про себе, Ріджин зазначила, що в студентські роки вивчала літературу та історію. В Україні пані дипломатка працює вже другий раз, вперше вона отримала роботу як волонтерка Корпусу миру.

За цікавими фактами біографії слідувала презентація можливостей, що їх надає українцям Посольство США в Україні. Мова йшла про такі культурно-освітні програми обміну, як FLEX, Fulbright, UGRAD, Summer Institutes та Professional Fellows, що розраховані на різні вікові групи. Одна з них дозволяє навчатися рік у старшому класі американської школи, інша – асистувати американським учителям у викладанні української мови, наступна – написати наукову роботу, переймаючи досвід фахівців у США, а остання  передбачає місяць роботи в американській неурядовій громадській організації. Головним фактором для зазначених програм є обмін досвідом та культурами.

Read more

Тренінг «Три інструменти, що зроблять ваш виступ блискучим»

Рейтинг користувача:  / 0

 

13 липня за ініціативою Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова та Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області відбувся тренінг «Три інструменти, що  зроблять ваш виступ блискучим» за участю тренера Сергія Стужука – фахівця з практичним досвідом публічних виступів перед різними аудиторіями, президента International Research University. Це другий захід у рамках тренінгового модуля «Ефективна презентація себе та\або свого проекту\доповіді».

Під час тренінгу С. Стужук поділився основними секретами ефективного та успішного виступу,  що включають у себе зоровий контакт з аудиторією, енергію та гумор. Також тренер зупинився на порадах, що допоможуть виступаючому позбутися страху перед початком виступу.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено