Вівторок, 05 вересня 2017Покладено початок соціальному проекту «Успішна жінка» – твоя платформа для саморозвитку»

Рейтинг користувача:  / 0

 5 вересня покладено початок соціальному проекту «Успішна жінка» – твоя платформа для саморозвитку», що буде реалізований на базі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гмирьова із залученням фахівців організацій-партнерів. Проект передбачає неформальне навчання жінок міста Миколаєва з трьох основних напрямків: комп’ютерні технології, ділові відносини та арт-терапія. Навчання триватиме протягом вересня–грудня поточного року на базі бібліотеки та включатиме 48 тренінгів.

Проект розпочався з «круглого столу» за участю партнерів – Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області, Южної бізнес-школи, фахівців-волонтерів, представників ЗМІ, громадськості міста.

Відкриваючи захід, директор Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова В. Агаркова зупинилася на актуальності створення і реалізації соціального проекту та зазначила, що участь у тренінгах може взяти будь-яка жінка, незалежно від її віку, освіти та професії.

У своєму виступі заступник директора з наукової роботи Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова Н. Моісеєва відмітила, що метою проекту є сприяння саморозвитку жінок міста Миколаєва шляхом організації неформального навчання, організація комунікації з жінками, які досягли успіху у різних сферах суспільного життя, а також підвищення рівня самореалізації жінок,  які відчувають сучасні тенденції розвитку суспільства та бажають розкрити свій потенціал. Вона представила основні етапи та складові проекту.

Цикл тренінгів «Ділова жінка», орієнтованих на розвиток лідерських та ділових якостей, що проводитимуться фахівцями, тренерами та лайф-коучами Южної бізнес-школи, представив керівник Миколаївського обласного фонду підтримки підприємництва, декан Южної бізнес-школи В. Євсєєв. Він повідомив, що у рамках тренінгів розглядатимуться питання професійної реалізації, кар’єрного розвитку, ефективного пошуку роботи та додаткових можливостей для самореалізації.

Регіональний координатор Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Президент International Research University, експерт-консультант ОБСЄ С. Стужук ознайомив присутніх з темами тренінгів, під час яких будуть розглядатися питання особистісного росту, ораторського мистецтва, безпеки жінки у сучасному суспільстві та інші. Лайф-коуч, психолог В. Ганзюкевич допоможе учасницям тренінгу у психологічній підтримці та поверненні внутрішнього гармонійного стану. 

Представляючи цикл тренінгів «Домашня арт-студія», завідуюча відділом Центр комп’ютерних технологій бібліотеки С. Дубіна підкреслила, що у результаті навчання учасниці зможуть створювати зображення для електронного фотоальбому у програмі Adobe Photoshop та готувати подарункові публікації за допомогою MS Publisher. Крім того, за словами завідуючої сектором Регіональний тренінгого центру бібліотеки О. Кадіної, відвідуючи даний цикл тренінгів, учасниці мають чудову можливість навчитися створювати електронний фотоальбом та відеоролики за допомогою програм MS PowerPoint і MS Кіностудії.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено