Середа, 06 вересня 2017Вечір-портрет «Гумористичний феномен Павла Глазового» (до 95-річчя від дня народження)

Рейтинг користувача:  / 0

 

6 вересня до 95-річчя від дня народження видатного земляка, українського поета, «патріарха українського гумору» Павла Прокоповича Глазового відбувся вечір-портрет «Гумористичний феномен Павла Глазового».

Захід було підготовлено спільно з сектором культури Вітовської райдержадміністрації Миколаївської області (завідувач С. М. Гололобов) за участю місцевих письменників, літературознавців, театральних діячів, журналістів, бібліотекарів, викладачів, студентів вузів та учнів шкіл.

Своїми спогадами про земляка та колегу поділився український актор, режисер, просвітянин, письменник, наказний отаман Буго-Лиманського незалежного козацтва М. А. Євтушенко, який чудово продекламував відомі гуморески всенародного улюбленця. 

Доцент, кандидат філологічних наук І. Ю. Береза зупинилася на біографічних фактах та творчому шляху гумориста, відмічаючи відсутність наукової фахової монографії про П. Глазового.

Під час зустрічі гуморески та байки майстра сатири і гумору лунали у виконанні лауреатів обласних та всеукраїнських конкурсів гумору та сатири «Усмішки Павла Глазового»: головного методиста Вітовського регіонального організаційно-методичного центру Н. В. Феник та завідуючої відділом соціокультурної діяльності бібліотеки ім. О. Гмирьова Г. М. Войциховської. Усмішки на обличчях присутніх викликали виступи маленьких декламаторів гуморесок  П. Глазового – О. Колесника та М. Войциховської, а співачка О. Старієнко подарувала присутнім святковий настрій, виконавши пісні «Тече вода» та «Через сад виноград».

Усі присутні у цей день мали можливість ознайомитися з літературою про його життя і творчість, що була представлена на книжкової експозиції «Патріарх українського гумору».

 

Read more

Інформаційна година «Книжкові серії для школярів»

Рейтинг користувача:  / 0

 

6 вересня увазі відвідувачів Мобільної бібліотеки була запропонована інформаційна година «Книжкові серії для школярів», під час якої були представлені найцікавіші серії книг. Так, у серії видань  «Класна література» та  «Бібліотека шкільної классики» включені твори  шкільних та університетських програм. Найкращі твори усіх жанрів представлені у серії «Українська класика». У серії «Бібліотека школяра» друкуються  твори представників українського письменства, імена яких багато років не згадувалися в жодній програмі з української літератури - Уласа Самчука, Василя Барки, Івана Багряного, Тодося Осьмачки, Володимира Винниченка та ін.

Тим, хто шукав відповіді на питання, пов’язані з історією, допомогла серія книг «Великі і легендарні», де зібрані не тільки перевірені факти, а й неймовірні припущення та сміливі версії.

Найменші учасники заходу дізналися про таємниці, що зберігають улюблені дитячі енциклопедії. Путівники-довідники розповіли про знайомих й незнайомців, красенів та непомітних представників флори і фауни.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено