Вівторок, 19 вересня 2017Екскурсія до бібліотеки

Рейтинг користувача:  / 0

 

19 вересня до бібліотеки завітали студенти групи КН-207 Миколаївського будівельного коледжу Київського національного університету будівництва та архітектури. Візит був ініційований і направлений на знайомство із ресурсами та послугами наукової бібліотеки викладачем історії Ю.М. Дем’яненком та класним керівником Т.В. Коноваловою.

Під час оглядової екскурсії студенти дізналися про напрямки роботи бібліотеки, діяльність галузевих відділів, інформаційно-ресурсних центрів та читацьких об’єднань.

У відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства увазі відвідувачів було представлено довідково-бібліографічний апарат, краєзнавчі інформаційні ресурси, у т. ч. місцеві видання ХІХ – поч. ХХ ст., та новинки літератури про край.

Співробітники бібліотеки запросили студентів до участі в соціокультурних  заходах, інформація про які є загальнодоступною у мережі Інтернет. Візит досяг мети, оскільки бажаючі одразу записалися до бібліотеки.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено