Середа, 18 жовтня 2017«Удосконалення методичної компетентності практикуючого вчителя іноземної мови».

Рейтинг користувача:  / 0

 

Щоб навчання іноземних мов було ефективним і відповідало сучасним вимогам, учитель має добре володіти методикою викладання іноземної мови. Курс методики є провідним у системі фахової підготовки учителів іноземної мови і покликаний сприяти оволодінню основами теорії і практики навчання учнів іншомовної мовленнєвої діяльності. Але процес професійної підготовки учителя не обмежується строком перебування у вищому навчальному закладі – вчитель навчається все життя.

18 жовтня у секторі документів іноземними мовами відбувся День фахівця для викладачів англійської мови міста та Миколаївської області за темою «Удосконалення методичної компетентності практикуючого вчителя іноземної мови».

Учасники заходу ознайомилися з книгами та фаховими періодичними виданнями за темою зустрічі, а також дізналися про довідковий апарат бібліотеки і сектору та переконалися у тому, що можливість використання електронних баз даних англомовних наукових періодичних видань розширює можливості пошуку та допомогає при написанні наукових робіт.

 

Read more

Пізнавальна година «Правові наслідки зміни імені та прізвища»

Рейтинг користувача:  / 0

 

18 жовтня у рамках роботи Університету правових знань у бібліотеці відбулася пізнавальна година «Правові наслідки зміни імені та прізвища» для студентів юридичних факультетів миколаївських ВНЗ.

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській області  І. О. Болюбаш розкрила основні юридичні аспекти зміни імені та прізвища, зазначила  причини  відмови, ознайомила присутніх з пакетом основних документів, необхідних для здійснення задуманого. Також фахівець звернула увагу на документи, що їх не треба змінювати при процедурі зміни прізвища або ім’я (правовстановлюючі документи на майно, диплом про середню освіту та водійське посвідчення).

Відповідаючи на питання гостей заходу, представник юстиції зупинилася на юридичних нововведеннях та зазначила, що з 2016 р. паспорт громадянина України видають не з 16, а з 14 років. За словами І. О. Болюбаш, щорічно по Миколаївській області близько 500 осіб звертаються до Управління державної реєстрації з проханням про зміну прізвища, з них 60-70 % – це діти, які мають розведених батьків і не бажають залишати прізвище батька. 

Увазі присутніх було представлено пізнавальний відеоролік «Ваше прізвище – ваша доля».

 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено