Календар

<< < листопада 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25
27 28 29 30      

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
407
657
2832
17121
920969

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Неділя, 26 листопада 2017«Екологія XXII століття»

Рейтинг користувача:  / 0

26 листопада у бібліотечному ресурсному центрі «Вікно в Америку» відбулося чергове засідання англійського розмовного клубу «Діалог». Відвідувачі разом з волонтером та лідером засідання Олексієм Шпаком обговорювали актуальну і важливу тему «Екологія XXII століття».

На початку засідання учасники подивилися та обговорили відео про важливість Сонячної системи, після цього кожен з відвідувачів прокоментував своє відношення до системи та розказав якими вони почуваються – великими чи маленькими, відносно Сонячної системи і аргументували чому саме.

Не обійшли увагою учасники й питання місця людини та людської цивілізації на нашій планеті, збереження екосистеми, проблеми перенаселення та перенасичення сміття, раціональне використання різних видів енергії та багато інших.

Також відвідувачі намагалися знайти відповідь на питання про особистий внесок кожного для запобігання розвитку всіх можливих сценаріїв та спробували визначити важливі тези для порятунку людства.

Read more

У бібліотеці відбулася зустріч з миколаївськими майстринями Вікторією Блац та Сніжаною Желобатою

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 листопада у рамках творчої ініціативи «Вихідний день – у бібліотеці!» у відділі документів і наукових розвідок з питань краєзнавства відбулася зустріч з миколаївськими майстринями Вікторією Блац та Сніжаною Желобатою, які продемонстрували свої авторські роботи та провели майстер-клас із виготовлення аксесуарів для телефонів. Вікторія та Сніжана щедро ділилися секретами свого захоплення, техніками створення виробів. Справжнім сюрпризом для присутніх стали виступи учасників клубу східного танцю «Сарасваті», над сценічними костюмами яких працювали майстрині.

У кінці присутні отримали змогу приміряти різноманітні прикраси та зробити фото на пам’ять.

Read more

Пізнавальна подорож до витоків книгодрукування «Великий винахід, що змінив світ»

Рейтинг користувача:  / 0

 

26 листопада у рамках творчої ініціативи «Вихідний день – у бібліотеці!» у відділі науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями відбулася пізнавальна подорож до витоків книгодрукування «Великий винахід, що змінив світ». Відвідувачі дізналися про цікаві факти з життя та діяльності Й. Гутенберга – німецького винахідника друкарства, який у середині 1440-х років створив спосіб друкування тексту рухливими літерами. Цей винахід поширився усім світом та зіграв велику роль в історії людства. Учасникам була надана інформація про запровадження книгодрукування у слов’янських народів. Присутні також почули цікаву розповідь про особливості оформлення тексту та палітурок книг у ХVІІ – ХVІІІ ст.

За допомогою відеоматеріалів учасники дізналися про технологію друку тексту, що винайшов Й. Гутенберг  та зі сторінками життя й діяльності першого українського друкаря І. Федорова. До уваги відвідувачів також була запропонована книжкова виставка, де експонувалися стародруки ХVІІ – ХVІІІ ст. з фонду бібліотеки. Зокрема, гостей зацікавив франко-італійський словник (1686 р.) - найстаріша книга, що зберігається у фонді бібліотеки.

Учасники зустрічі погодилися, що великий винахід Й. Гутенберга  зробив величезний вплив на розвиток науки, літератури та культури у всьому світі.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено