Календар

<< < листопада 2017 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 30      

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
399
657
2824
17113
920961

Зараз на сайті

На сайті 276 гостей та немає учасників

Середа, 29 листопада 2017Відбулося засідання наукової студії «Винахідницька та раціоналізаторська діяльність в Україні»

Рейтинг користувача:  / 0

 

29 листопада у бібліотеці відбулося засідання наукової студії «Освіта Миколаївщини: нові наукові орієнтири» за темою «Винахідницька та раціоналізаторська діяльність в Україні». Метою засідання було обговорення питань щодо винахідницької та раціоналізаторської діяльності як складових інноваційного розвитку, значення раціоналізаторської роботи та новаторства для економічного розвитку держави, проблем реалізації наукових розробок.

Участь у заході взяли науковці, викладачі, аспіранти, магістри та студенти вищих навчальних закладів, фахівці з питань винахідництва, патентознавства та авторського права.

Модератор заходу, заступник директора з наукової роботи Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова Н. В. Моісеєва відкрила студію та окреслила актуальність обраної тематики. Важливість проведення заходів такого формату підкреслив головний редактор журналу «Винахідник і Раціоналізатор. Наука і техніка» М. М. Китаєв, який приєднався до наукової студії за допомогою cкайп-зв’язку. Він розповів про концепцію журналу та відмітив актуальність деяких доповідей, що були б цікавими для читачів журналу.

Патентний повірений України В. П. Довгий ознайомив учасників заходу з країнами та організаціями, куди можна подавати заявки на патентування нового об’єкту та з розцінками при його реєстрації.

О. І. Савенков, асистент кафедри «Механіки та конструювання машин» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова висвітлив тему винахідництва в Україні як інноваційного шляху розвитку країни, підкреслив необхідність популяризації та створення сприятливих умов для стимулювання винахідницької діяльності, а також відмітив важливість тісної співпраці навчальних закладів з підприємствами. Він зупинився на методиці викладання дисципліни «Інтелектуальна власність» в НУК імені адмірала Макарова.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено