Понеділок, 05 лютого 2018Book challenge «Миколаїв читаючий»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Протягом 2018 р. на базі Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова буде реалізовуватися локальний соціальний проект «Будь на хвилі – читай, думай, дискутуй!». Основним завданням даної ініціативи є підтримка інтересу громади до книги, читання та популяризація української художньої літератури. У рамках проекту проводитимуться заходи Book challenge «Миколаїв читаючий»,  під час яких відомі особистості Миколаївщини будуть знайомити гостей з цікавими дитячими книгами.

Перша зустріч даного циклу відбудеться 10 лютого о 12.00 у Зоні вільного читання бібліотеки. Програма заходу буде складатися з читання книги дітям директором бібліотеки Вікторією Вікторівною Агарковою та презентації про казку «Лежень» українського письменника Ю. Винничука. Діти та дорослі зможуть дізнатися більше про автора та книгу, подивитися мультфільм, а також взяти участь в інтерактивній грі та вікторині.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ ім.О. Гмирьова. Всі права застережено