Вівторок, 06 лютого 2018Відкриття виставки «Відчуй настрій»

Рейтинг користувача:  / 0

 

6 лютого за ініціативою бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку» в обласній бібліотеці ім. О. Гмирьова відбулося відкриття виставки художниці Таміли Хриненко (м. Київ) «Відчуй настрій», що експонується у рамках проекту «Мандрівна галерея» від Американського дому у місті Київ.

Таміла Хриненко завдяки перемозі у конкурсі відвідала резиденцію art:optimism у місті Ньюбург (Штат Нью Йорк, США) у червні 2017 р. За час перебування у резиденції вона отримала новий досвід та навички створення книг. Таміла безпосередньо брала участь у створенні книг ручної роботи у видавництві «Thornwillow Press», де згодом були надруковані її серії творів «5 зустрічей» та «9 натхнень».

Результатом перебування у резиденції стало народження проекту «Відчуй настрій». Виставка складається з портретів творчих жителів міста Ньюбург, з якими Таміла познайомилася у США – це музикант Девід, художниця Джуді, скульптор Стюарт, танцюристка Мелзіна й мисткиня Сара. Після закінчення створення робіт кожен з учасників отримав свій портрет у подарунок на згадку про знайомство з молодою українською художницею.

Для виконання гравюр Таміла обрала незвичний матеріал – лінолеум. Автор впевнена, що його пластичність та легкість в обробці здатні передати літній подих та настрій. Особливого натхнення додавало те, що роботи Таміла вирізала під відкритим небом на даху будинку, зустрічаючи схід та захід сонця. Її гравюри передають враження від знайомства з новою культурою та новими людьми.

Учасниками презентації стали любителі мистецтва та активні відвідувачі бібліотеки, які залишили записи про враження від виставки у Книзі відгуків.

Запрошуємо всіх охочих ознайомитися з виставкою (включно до 26 лютого).

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено