Календар

<< < березня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
      1 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
603
676
2371
16660
920508

Зараз на сайті

На сайті 409 гостей та немає учасників

П'ятниця, 02 березня 2018Щиро вдячні за передані у дар унікальні речі: поштову марку «Микола Аркас» (1853-1909) та значок «Микола Аркас»

Рейтинг користувача:  / 0

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова висловлює щиру подяку кандидату медичних наук, краєзнавцю, голові обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Ігорю Богдановичу Марцінковському за передані у дар унікальні речі: поштову марку «Микола Аркас» (1853-1909) та значок «Микола Аркас», що були випущені у 2003 р. до 150-річчя від дня народження видатного історика, письменника, фольклориста, композитора, громадсько-політичного діяча Миколи Миколайовича Аркаса.

Поштова марка «Микола Аркас» (1853-1909) видана 21 лютого 2003 р. під номером 498 за каталогом, тираж її складав 300000 прим. Дизайн марки був виконаний Наталією Михайличенко.

Значок «Микола Аркас» виготовлений 7 січня 2003 р. у Миколаєві. У якості матеріалу була використана латунь, у процесі виготовлення застосовувалися штампування та декорування металу.

Read more

Щиро вдячні за передані у дар п’ятий та шостий томи Шевченківської енциклопедії

Рейтинг користувача:  / 0

Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека ім. О. Гмирьова висловлює щиру подяку кандидату медичних наук, краєзнавцю, голові обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» Ігорю Богдановичу Марцінковському за передані у дар п’ятий та шостий томи Шевченківської енциклопедії, що вийшли друком у 2015 р.

Шевченківська енциклопедія була підготовлена до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка за державним замовленням на випуск видавничої продукції Національної академії наук України з використанням матеріалів з фондів Національного музею Тараса Шевченка та Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України.

В енциклопедії викладено основні відомості про життя великого сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, широко відображені його епоха та оточення, проаналізовані багатогранна творчість і місце в національній та світовій культурі, підсумований понад півтора сторічний досвід вивчення усіх аспектів в українському та зарубіжному шевченкознавстві.

Read more

«Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: стратегічні орієнтири» Міжнародна конференція

Рейтинг користувача:  / 0

 

З 27 лютого – 2 березня 2018 р. Українська бібліотечна асоціація та Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв проводила VІIІ міжнародну конференцію «Сучасна бібліотечно-інформаційна безперервна освіта: стратегічні орієнтири», що вже традиційно відбулася у смт. Славське Львівської області.

Серед основних питань конференції було обговорення орієнтирів бібліотечної освіти в контексті розвитку бібліотечної справи та міжнародних бібліотечних трендів, актуальних викликів у діяльності вітчизняних бібліотек та їх вплив на формування контенту програм з підвищення кваліфікації бібліотечних працівників, нових тренінгових програми з академічної доброчесності та медіа грамотності для РТЦ, вплив регіональних відділень Української бібліотечної асоціації на професійний розвиток бібліотекарів та включення їх у коло професійного спілкування тощо.

Миколаївську область презентувала делегація з Вітовського району у складі завідувача сектору культури Вітовської районної державної адміністрації С. Гололобова, голів Білозірської, Мішково-Погорілівської та Каларівської сільських рад і сільських бібліотекарів фахово і цікаво презентували роботу бібліотек району з налагодження та підтримки  партнерських стосунків між владою, громадою і бібліотеками. За суттєві напрацювання Вітовська ЦБС була нагороджена Подякою Української бібліотечної асоціації.

Завідуча сектором Інформаційно-ресурсний центр міжнародного партнерства Лариса Сидоренко презентувала напрацювання Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова у підтримці принципів академічної доброчесності та медіаграмотності в регіоні, які були виского оцінені колегами.

Учасники конференції дійшли висновку, що такі конференції є гарним майданчиком для обговорення різноманітних професійних питань та поштовхом для розвитку українських бібліотек різного рівня.

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено