Вівторок, 10 квітня 2018Відкриття фотовиставки «Інша сторона раю»

Рейтинг користувача:  / 0

 

10 квітня за ініціативою бібліотечного ресурсного центру «Вікно в Америку» відбулося відкриття фотовиставки Маріанни Глинської «Інша сторона раю», що експонується у рамках проекту «Мандрівна галерея» від Американського дому у Києві.

Фотохудожниця вперше приїхала до США у 2009 р., отримавши стипендію Фулбрайта для вивчення фотографії, але, окрім навчання, для неї було важливо «досліджувати» саму країну.

У своїй виставці Маріанна показує один з неблагополучних районів Філадельфії, де вона під час екскурсії зустріла різних та цікавих людей та завдяки фотографії примушує нас замислитися, чи є у них шанс на краще життя, шанс вирватися з кола проблем, що їх оточують, які у них мрії тощо. Своїми фотороботами автор підкреслює, що і в такій благополучній країні, як США, є типові і для інших країн світу проблеми, що потребують уваги та вирішення. Рай є недоступним та недосяжним для багатьох.

Дана виставка демонструватиметься у бібліотеці до 26 квітня, то ж запрошуємо усіх охочих долучитися до ознайомлення.

 

Read more

Надання безоплатної правової допомоги: питання та відповіді

Рейтинг користувача:  / 0

10 квітня у бібліотеці відбулася зустріч-обговорення «Надання безоплатної правової допомоги: питання та відповіді», що стало останнім заходом першого півріччя у рамках роботи Університету правових знань.

Учасники заходу – студенти юридичних факультетів вищих навчальних закладів міста – дізналися про види безоплатної правової допомоги, порядок її отримання та заклади, що уповноважені надавати її населенню. На важливості відкриття центрів правової допомоги зупинився начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Артем Сергійович Ханін, зазначивши, що їхня робота важлива у боротьбі з корупцією та іншими негативними явищами суспільства. Про шляхи отримання правової допомоги та коло осіб, які мають право на отримання такої допомоги, розповіла виконуюча обов’язки начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, начальник відділу реєстрації нормативно-правових актів Олена Олегівна Тюкало.

Усіх присутніх зацікавили соціальні відеоролики та виставка літератури «Права людини в Україні: реалії сьогодення».

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено