Середа, 23 травня 2018Мистецька студія

Рейтинг користувача:  / 0

23 травня відбулося відкриття мистецької студії «Поліетнічність як джерело неповторності мистецтва Півдня України». Учасники заходу обговорили програму та запропонували власні ідеї щодо  формату подальшої діяльності студії та тематики засідань. Під час обговорення було вирішено розширити тематику мистецької студії та запланувати засідання за тематикою «Актуальні питання художньої культури Півдня України».

У роботі першого засідання за темою  «Античні ремінісценції у творчості миколаївських митців» взяли участь заслужений діяч мистецтва України, професор, член Спілки дизайнерів України, куратор напряму «Графічний дизайн» кафедри дизайну ВП «МФ КНУКіМ» І.Г.Черкесова, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну ВП «МФ КНУКіМ» Н.В. Сапак, кандидат мистецтвознавства, музикознавець О.М. Петренко, заслужений майстер народного мистецтва України Т.В. Базилевська- Барташевич, кандидат філософських наук В.І. Мітіна, студенти факультету мистецтв ВП «МФ КНУКіМ».

Прикрасою заходу була змістовна, насичена новою інформацією та цікавими власними думками лекція мистецтвознавця, кандидата філологічних наук, старшого викладача кафедри англійської філології Чорноморського національного університету Олександри Геннадіївни Філоненко за темою «Антична Ольвія як джерело натхнення  мистецтва Володимира та Тетяни Бахтових».

Оптимістичний акорд наприкінці зустрічі зробила кандидат філософських наук, поет В.І. Мітіна, яка запропонувала учасникам власні поетичні тріолети за темою античного мистецтва.

Read more

Планування художнього твору

Рейтинг користувача:  / 0

23 травня в обласній науковій бібліотеці у рамках студії письменницької майстерності «Мистецтво слова» відбулося останнє у першому півріччі заняття, що було проведене у формі колоквіуму за темою «Планування художнього твору». Учасники студії зачитували свої твори, прислухалися до порад, що були надані відомою миколаївською письменницею, двічі переможцем обласного конкурсу «Краща миколаївська книга» Інесою Завяловою.

Під час зустрічі авторка захоплюючих книжок для дітей та творів для дорослої аудиторії зазначила про важливість образного уявлення, кольорового сприйняття дійсності, вміння правильно прописувати діалоги персонажів, будувати твір таким чином, щоб він був спроможний захопити читача з початку і до самого кінця.

Велику зацікавленість у присутніх викликала книжкова виставка «Естетика створення художнього тексту», що розкрила секрети написання літературних творів.

 

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено