Календар

<< < червня 2018 > >>
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 27 28 29 30  

Статистика відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
183
545
4651
12573
1139898

Зараз на сайті

На сайті один гість та немає учасників

Вівторок, 26 червня 2018Нобелівські лауреати у галузі медицини та фізіології

Рейтинг користувача:  / 0

26 червня у рамках Відкритої мобільної бібліотеки відбулася інформаційна година «Лауреати Нобелівської премії у галузі медицини та фізіології», відвідувачі якої ознайомилися з основними умовами присвоєння найпрестижнішої міжнародної премії, складеними Альфредом Нобелем у 1895 р. Також вони дізналися про видатні відкриття інсуліну, пеніциліну, груп крові,  винайдення механізмів електрокардіограми, магнітно-резонансної томографії, екстракорпорального запліднення, про дослідження, що стосуються лікування туберкульозу, ролі хромосом у спадковості тощо, що зробили переворот в історії світової медицини.

Бібліотекарі розповіли про Нобелівських лауреатів – вихідців з України Іллю Мечникова та Зельмана Ваксмана, а також ознайомили гостей заходу з рейтингом країн за кількістю володарів Нобелівської премії.

 

Read more

Моніторинг «Стан бібліотечних закладів в умовах формування територіальних громад»

Рейтинг користувача:  / 0

 19, 21 та 26 червня 2018 р. відповідно до плану управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації фахівці Миколаївської ОУНБ ім. О. Гмирьова провели моніторинг стану діяльності бібліотек Бузької, Олександрівської та Прибужанівської ОТГ Вознесенського району.

Комісія у складі директора В.В. Агаркової, заступника директора з наукової роботи Н.В. Моісеєвої, завідуючої відділом науково-методичної роботи  Т. М. Вірьовки та завідуючої відділом формування фондів Н.О. Липи відвідала 10 бібліотек. У ході моніторингу  проаналізовано організаційно-правові складові функціонування бібліотек, місце бібліотек в інфраструктурі громади, здійснено оцінку матеріально-технічного стану бібліотек та їхньої інформаційно-ресурсної бази, а також діагностування бібліотечних процесів та професійних напрямків діяльності.

Участь у виїздах взяли представники відділів культури ОТГ: начальник відділу культури, молоді та спорту Бузької  сільської ради Миргородська А.А., завідувач сектору культури Прибужанівської сільської ради Полощанюк Т.А. та спеціаліст з питань культури Олександрівської селищної ради Мачкова А.С. У рамках моніторингу відбулися робочі зустрічі з головою Бузької ОТГ Заволокою Ю.Ю. та  виконуючим обов’язки старости с. Яструбинове Леоненком А.П., на яких обговорювалися питання функціонування бібліотек на селі.

 

Read more

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено