П'ятниця, 13 липня 2018Дистанційне навчання працівників бібліотек області за курсом «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету у бібліотеці»

Рейтинг користувача:  / 0

Дистанційне навчання – це сучасна перспективна форма надання освітніх послуг, що успішно діє у Регіональному тренінговому центрі Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Використання інформаційних технологій робить процес набуття знань більш гнучким,  дає можливість навчатися у зручному місці та у зручний час. Для цього людині треба мати комп’ютер та мережу Інтернет.

28 травня  стартувало дистанційне навчання групи бібліотечних працівників Миколаївської області за курсом «Нова бібліотечна послуга: використання інформаційних технологій та Інтернету у бібліотеці» під керуванням  Дубіної С. В. –  тренера РТЦ та завідуючій відділом Центр комп’ютерних технологій.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено