Понеділок, 16 липня 2018Відкриття книжкової експозиції «Декларація про державний суверенітет – перший крок до незалежності України».

Рейтинг користувача:  / 0

16 липня до Дня проголошення Декларації про державний суверенітет України у бібліотеці відбулося відкриття книжкової експозиції «Декларація про державний суверенітет  – перший крок  до незалежності України».

 Присутні мали змогу ознайомитися з текстом Декларації про державний суверенітет України, матеріалами з історії прийняття документа, а також переглянути відеоролик про прийняття декларації, заснований на реальних подіях 16 липня 1990 р.

 На виставці представлені монографії, історичні нариси вітчизняних авторів, довідкова література та публікації з періодичних видань, що висвітлюють історію нашої держави й дають цілісне уявлення про основні віхи становлення її незалежності. Доповнюють виставку видання про діячів українського державотворення – видатного історика Михайла Грушевського, гетьмана Павла Скоропадського та провідника українського національно-демократичного визвольного руху В’ячеслава Чорновола.

Виставка експонуватиметься до 30 липня, тож запрошуємо відвідати її усіх, хто бажає ознайомитися з виданнями про цю історичну подію.

Read more

«Читай зі смаком!»

Рейтинг користувача:  / 0

16 липня у рамках реалізації проекту «Display–кросинг» у бібліотеці  пройшла презентація мобільної книжкової виставки «Читай зі смаком!», на якій відвідувачі мають можливість знайти для себе книги на будь-який смак. Запах полуниці буде супроводжувати тих читачів, які відкриють для себе бурхливі історії кохання – від романтичних до найвідвертіших. Захоплюючі любовні пригоди, заборонені бажання та королівські таємниці залишать приємний післясмак й немовірні враження від читання.

Тих, хто зануриться у творчість таких відомих українських письменників, як Сергій Лобода, Володимир Лис, Дара Корній, Ірен Роздобудько та ін., огорне своєю чарівністю розділ виставки зі смаком калини, що присвячений українській літературі.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено