Середа, 18 липня 2018«Анімалотерапія: незвичайні можливості»

Рейтинг користувача:  / 0

 З давніх часів відомо, що домашні тварини не тільки можуть стати вірними друзями, але  й здатні полегшити недуги свого господаря. Терапевтичний ефект від спілкування з тваринами відомий ще з часів Гіппократа. У сучасному світі анімалотерапія офіційно визнана як допоміжний вид лікування та реабілітації.

 18 липня співробітники відділу зберігання та реставрації фонду запросили відвідувачів Відкритої мобільної бібліотеки на інформаційну годину «Анімалотерапія: незвичайні можливості». Присутні дізналися про сучасні види та функції нетрадиційної терапії, її користь, можливості та позитивний вплив на людину. Увазі учасників заходу були запропоновані видання з фонду обласної наукової бібліотеки, що розкривають сутність і методи іппотерапії, дельфінотерапії, апітерапії, гирудотерапії та фелинотерапії. Перевірити свої знання щодо світу тварин гості мали змогу під час вікторини, а відгадування веселих загадок підняло настрій усім присутнім на заході.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено