Неділя, 29 липня 2018Миколаївські десантники 79-ї десантно-штурмової бригади відвідали обласну бібліотеку

Рейтинг користувача:  / 0

29 липня військовослужбовці 79-ї десантно-штурмової бригади завітали до бібліотеки на екскурсію, під час якої дізналися про історію заснування та розвитку найстарішої книгозбірні в області, познайомилися з її довідково-бібліографічним апаратом та книжковим фондом.

У відділі науково-дослідної роботи з рідкісними і цінними виданнями увагу десантників привернули книги та журнали ХVІІІ – поч. ХХ ст.,  що склали основу фонду бібліотеки у перші десятиріччя її існування. Зокрема, вони побачили найстарішу у бібліотеці книгу («Франко-італійський словник» 1686 р.) та найстаріший журнал («Сочинения и переводы к пользе и увеселению служащие» 1762 р.).  Відвідувачам були запропоновані перші та прижиттєві видання праць вітчизняних і зарубіжних учених та письменників, а також унікальні зразки сучасного книжкового мистецтва, що дивують гармонійним поєднанням змісту з досконалістю та вишуканістю художнього оформлення. На виставці «Шедеври поліграфічного мистецтва» були  представлені книги провідних видавничих компаній України, що спеціалізуються на випуску елітних видань. Присутні із зацікавленням розглядали гарно ілюстровані ошатні книги, захищені барвистою супер-обкладинкою чи футляром, прикрашені тисненням на палітурці та золотим обрізом.

Read more

Як нас знайти!

Vyzer O. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   МОУНБ. Всі права застережено